Jeśli chodzi o to, to jest tylko jedno pytanie, które trzeba sobie zadać podczas zakupów bliźniaczych na pełnych łóżkach piętrowych ze zjeżdżalniami .... czy chcesz wejść po drabinie lub schodach? :) Dobra wiadomość dla Ciebie jest taka, że mamy już oba style wstępnie skonfigurowane do łatwych zakupów. I powiedzmy, że te dwa bestsellery to HOT wzory na zimę 2020/2021. Spójrz na "Slick" twin na pełnym łóżku piętrowym z poślizgiem i drabinką i "FoxTrot" twin na pełnym łóżku piętrowym z poślizgiem i schodami.

Łóżko piętrowe "Twin over Full Bunk

Jeśli tu jesteś, to dlatego, że już zdecydowałeś, że uwielbiasz rozłożony w czasie projekt Twin over Full Bunk Beds. Istnieje tak wiele powodów, aby rozważyć ten styl. Dolne łóżko jest większe dla rosnących dzieci, koczkodanów, a nawet dorosłych. Jest to idealne rozwiązanie do spania w jednym pokoju w różnych rozmiarach i wieku.

Dodanie zjeżdżalni zmienia ten bardzo klasyczny wygląd łóżka piętrowego w zabawny i zabawny projekt. A co jest najlepsze? Zjeżdżalnia z łatwością schodzi z łóżek Maxtrix, gdy ją przerosną!

Podwójne pełne łóżko piętrowe ze zjeżdżalniami i schodami

Połącz to, co najlepsze z obu światów - funkcjonalność i zabawę - ze zjeżdżalniami i schodami. Wszyscy wiemy, że bezpieczeństwo jest wielką troską rodziców, gdy rozważają, po pierwsze, podwyższone łóżko dla swoich dzieci, a po drugie, dodanie zjeżdżalni. W firmie Maxtrix bezpieczeństwo jest również naszą troską. Dlatego w naszych projektach starannie uwzględniliśmy wspinaczkę. Nasze wejścia po schodach mogą dać Ci lepszy spokój dzięki szerokim stopniom i wbudowanym poręczom.

FoxTrot" jest naszym absolutnym numerem jeden. Jest tak popularny ze względu na połączenie obu światów. Zarówno młodzi jak i starzy zakochują się w jego praktyczności i zabawie.

Dodatkowym bonusem są nasze wejścia po schodach... każdy stopień to wysuwana, głęboka szuflada do przechowywania. Jeśli więc Twoje dziecko ma dużo rzeczy i chcesz pomóc w utrzymaniu porządku w pokoju, potraktuj dodatkową inwestycję związaną z wejściem na schody jako wartość dodaną.

Jeśli przestrzeń jest ograniczona, masz starsze dzieci lub dziesiątki, lub po prostu lubisz smukły wygląd nad przednią drabinką kątową, to bardzo polecamy Slick twin na pełnym łóżku piętrowym ze zjeżdżalnią. Jest on coraz bardziej popularny zarówno w pokojach dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Ostatnio, Influencer i Mama Tracy Dimarco wybrali Slick do wspólnego pokoju dla swoich dziewczynek z niesamowitym motywem Princess.