Czy twoje dziecko rozpoczyna przedszkole? Wraca do szkoły podstawowej (K-5) lub gimnazjum (klasy 6-8)? Wiemy, że Twoje emocje są wysokie. Jest to dla nich nowy świat, szczególnie w okresie szkolnym z domu, w czasie wirtualnej nauki i w okresie edukacji domowej. Przełóżmy je z łatwością na nowy układ pomieszczeń! Chcielibyśmy pomóc Ci stworzyć sypialnię, której potrzebują do nauki, uczenia się i rozwoju, dzięki naszym meblom do sypialni w szkole podstawowej i gimnazjum.

Meble do sypialni dla dzieci w szkole podstawowej i gimnazjum

Łóżka elementarne

Podwyższone łóżka jak łóżka piętrowe i strychowe są bardzo popularne wśród dzieci w wieku 6-12 lat. Uwielbiają ideę wspinania się do snu! Jeżeli ty już masz berbecia łóżko od Maxtrixa, ty możesz używać przedłużyć nogi podnosić twój łóżko niski lub środkowy loft (perfect dla ten grupy wiekowej), i być może dodawać innego łóżko pod łóżkiem robić pryczom lub obok je robić narożnikowi loft. Dodaj opcjonalne łóżko trójkątne pod spodem dla gości lub nocujących!

Jesteś nowy w Maxtrix? Zacznij świeżo od jednego z naszych łóżek z litego drewna! Wszystkie nasze łóżka dla dzieci, prycze lub lofty są dostępne w dwóch lub pełnych rozmiarach - nawet XL & Queen - i możesz wybrać kolor wykończenia i styl końcowy. Pomóż im bezpiecznie wspiąć się po naszych łóżkach z schodami (z bardzo szerokimi stopniami... a każde z nich jest wysuwaną szufladą!), lub zdecyduj się na drabinkę pod kątem lub prostą, jeśli są ograniczenia przestrzenne. Dowiedz się, jakie są plusy i minusy schodów a jakie minusy drabinek. I, nie krępuj się zmieniać konfiguracji w czasie! Łóżka do zabawy dziś stają się łóżkami do nauki jutro!

Biurka do szkół podstawowych i gimnazjów i magazynowanie

Praca domowa i nauka w domu może być w tym wieku walką. Ważne jest, aby przygotować swoje dzieci do udanej nauki w przestrzeni, która pomoże im skupić się... z dala od rodzeństwa i rozpraszania uwagi. Biurka pomagają stworzyć ergonomicznie poprawną konfigurację dla dzieci do korzystania z komputerów stacjonarnych i nauczyć się funkcjonować w prawdziwym środowisku "pracy" (bo nie jesteśmy ZAWSZE w podróży!). Inwestowanie w uniwersalny mebel daje możliwość umieszczenia biurka w pokoju dziecka lub w innym wyznaczonym miejscu w domu. Biurka Maxtrix świetnie wyglądają obok "dorosłych" mebli i wytrzymują próbę czasu. ;)

Dzieci zbierają również wiele książek w tym przedziale wiekowym. Ich zainteresowania czytelnicze eskalują się i potrzebują świetnego miejsca jak nasze regały na książki, aby przechowywać swoje ulubione lektury! Pomóż swoim dzieciom nauczyć się organizacji przechowywania dzięki regałom na książki Maxtrix lub kostkom do przechowywania. Wszystkie nasze meble (komody, biurka, kostki do przechowywania, pojemniki na zabawki i regały na książki) wsuwają się pod nasze łóżka na poddaszu - tworząc łóżko do przechowywania - które można również później przebudować.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Czy Twoja podstawówka lub gimnazjalistka ma młodsze rodzeństwo? Mamy dla Ciebie nasze przedszkolne pomysły! Jeśli jesteś gotowy, aby przejść do pokoju dla nastolatków, mamy kilka inspiracji pokoju dla Ciebie.