1. Schody magazynowe

Schody to jedne z najbardziej przeoczonych miejsc w naszych domach. Często używane tylko do ich zaprojektowanej funkcji, uważamy, że muszą zrobić trochę więcej. W naszych projektach schodów lubimy dodawać tyle szuflad i szafek, ile tylko możemy zmieścić.

2. Schowek na łóżko

Wszyscy wsadzamy rzeczy pod łóżko, by nigdy więcej ich nie zobaczyć. Zamiast tego, dlaczego tego nie zorganizujemy? Nasze łóżka są zrobione z myślą o przechowywaniu. Łóżko Dumbo Storage posiada wszystkie szuflady, szafki, a nawet trąbkę. Tradycyjne łóżko na platformie może być podniesione i wyposażone w schowek pod łóżkiem.

Nasze łóżka strychowe wyposażone są w rozbudowane i konfigurowalne szafki, które pozwalają na chodzenie pod łóżkiem i mają wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki. W niektórych przypadkach dołączamy szafkę na końcu łóżka, aby stworzyć zakątek.

3. Wnęki

Prawdziwie indywidualny sposób na dodanie pamięci masowej do Twojego domu. Można je wykonać w dowolnym wymiarze, aby dopasować je do dowolnego kąta lub przestrzeni. Zbuduj je aż do sufitu, aby naprawdę uzyskać jak najwięcej miejsca do przechowywania.

4. Przechowywanie modułowe

Pancerze, regały z książkami lub krótsze szafki z wbudowanymi dolnymi ławkami. Nasze modułowe regały wyglądają na zabudowane, ale mogą być przenoszone z pokoju do pokoju, kiedy tylko tego potrzebujesz. Układaj trzy lub więcej regałów razem, aby uzyskać prawdziwy wygląd wbudowany. Te modułowe jednostki mogą być skonfigurowane zgodnie z Twoimi potrzebami i mogą zawierać dowolne zestawy otwartych półek, szuflad, drzwi, ławki lub dodatkowego biurka.

Nasze regały na książki są uniwersalne i mogą zmieścić się w każdym zakątku. Można je regulować w zakresie głębokości, aby dopasować je do domu. Niektóre nawet 12".

5. Pod oknem

Zrób z niego łóżko dzienne i przytulnie przeczytaj przy oknie lub zasłoń nieestetyczny grzejnik. Te wbudowane niskie szafki do przechowywania wyglądają pięknie, gdy słońce świeci przez.