Czy wyposażasz pokój dziecka w niskie sufity? Małe przestrzenie? Dziwne kąty czy narożniki? Mamy dla ciebie idealne łóżko. Maxtrix oferuje niskie i średnie lofty oraz łóżka piętrowe, łóżka pojedyncze i łóżka dla niemowląt - wszystko to idealnie nadaje się do krótkich stropów. Zacznij od pomiaru Twojej przestrzeni za pomocą naszego przewodnika dopasowania i pomiaru - sprawdź głębokość, szerokość i wysokość - a następnie zapoznaj się z tym poręcznym przewodnikiem dla małych lub niewygodnych przestrzeni.

Utknąłeś z niskim stropem? Małe pomieszczenia?

Jeśli zastanawiasz się nad podwyższonym łóżkiem, weź pod uwagę dodatkową przestrzeń na górnym łóżku, aby Twoje dziecko mogło się wygodnie poruszać z wystarczającą ilością miejsca na głowę. Nasze niskie łóżka na strychu, niskie łóżka piętrowe i średnie łóżka piętrowe to doskonałe opcje, aby zmaksymalizować przestrzeń nawet w pokojach, które mogą wydawać się zbyt małe, aby pomieścić łóżka podniesione.

Niskie strychy

Niskie lofty mają wysokość 50,75" (ok. 4,2 stopy), pozostawiając dużo przestrzeni nad głową, nawet jeśli pokój ma 8" sufity.

Niskie prycze i środkowe lofty

Środkowe lofty i niskie prycze mają tę samą wysokość (61,5"/5,1 stopy) i mogą wygodnie spać, niezależnie od tego, kto znajduje się w górnej pryczy; nawet jeśli masz niski sufit. Polecamy obliczyć przynajmniej 2 stopy/24" nad głową nad wysokością łóżka - więc jeśli twój dom ma 8 stóp sufity, te łóżka bardziej niż pasuje! sklep mid lofty sklep niskie prycze Nawet średnie wysokie łóżka piętrowe i łóżka narożne działają naprawdę dobrze z 8' sufity!

Małe pokoje z dziwnymi kątami i narożnikami?

Wszystkie nasze łóżka mają 80" szerokości (od stóp do głów) i są dostępne w wersji standardowej (42,5") lub pełnej (57,5") głębokości - teraz mamy nawet łóżka w rozmiarze XL & Queen. Jeśli rozmiar pokoju jest problemem, rozważ pójście po prostej drabinie jako najbardziej oszczędzającą miejsce opcję wejścia do Twojego łóżka.

Z Maxtrixem możesz również dodać drabinkę lub schody z boku każdego łóżka - skutecznie wchodząc przez footboard. Ta opcja jest bardzo popularna wśród osób, które mają ograniczenia przestrzenne i chcą zmaksymalizować trudne do manewrowania zakręty i kąty. Oto pomocny przewodnik, który pomoże Ci wybrać właściwe wejście - schody lub drabinki.

Mały pokój z ograniczonym miejscem do przechowywania?

Czy pokój Twojego syna lub córki jest mały i bez wbudowanej szafy? A może szafa jest super mała i prawdopodobnie już pełna? Rozważa loft łóżko z składem, który ty możesz dostosowywać z twój wyborem półki, komody lub bawić się zasłonami. Najlepsza część Maxtrix łóżko jest że ty możesz łatwo rekonfigurować je opóźniony; ex: Przesuwa komodę out jako samodzielny i dodaje coś innego jak biurko pod loftem.

Wysokie sufity, ale wąskie pomieszczenie?

Jeśli masz pokój z wysokimi sufitami, ale z wąskimi powierzchniami, weź pod uwagę nasze wysokie łóżko na poddaszu. Tworzą mnóstwo przestrzeń podnosić łóżko od podłogi, pozwalać ciebie opuszczać przestrzeń otwartą, lub używać je gdy ty widzisz dostosowywającego; Dodaje składnicę, siedzenie, gabinetowy teren, lub robić przestrzeni dla hobby (ja jest wielki miejscem dla ten bębna ustawiającego!).

Potrzebujesz dużo spać w pokoju dla małych dzieci?

Nasze potrójne i poczwórne łóżka piętrowe mogą zmieścić się nawet w tych najmniejszych pomieszczeniach. Dzięki możliwości wyboru niskiej lub średniej wysokości naszych łóżek piętrowych, krótsze sufity nie stanowią problemu. W zależności od wymiarów pokoju, możesz wypróbować niską lub średnią wysokość łóżka piętrowego narożnego lub dłuższego, poczwórnego.

Pokój z dziwnymi kątami?

Jeśli tak, to weź pod uwagę nasze łóżka piętrowe w układzie równoległym, gdzie łóżka piętrowe mogą być montowane równolegle do siebie lub w konfiguracji w kształcie litery L. Mamy wiele opcji łóżek do spania 1,2,3, lub więcej w małych pokojach z dziwnymi kątami! Skontaktuj się z nami, aby określić najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Sklep z łóżkami równoległymi Pamiętaj, że wszystkie drabinki i schody Maxtrix są w pełni odwracalne, dzięki czemu możesz je zamontować zgodnie z Twoimi potrzebami. A także, dodaj łóżko lub schowek pod łóżkiem dla czystej oszczędności miejsca. Sklep z schowkiem pod łóżkiem i komodą Gotowy do rozpoczęcia? Zmierz swoją przestrzeń i skonsultuj się z naszym zespołem projektantów. Niezależnie od kąta nachylenia sufitu i wysokości, na pewno mamy konfigurację, która będzie działać w Twojej przestrzeni. Po prostu zacznij od wypełnienia naszego krótkiego formularza projektowego lub zapoznaj się z naszymi najpopularniejszymi unikalnymi rozwiązaniami dla pokoi dziecięcych z niskimi sufitami!