Jednym z naszych najbardziej popularnych wyglądów wszech czasów są najlepiej sprzedające się białe łóżka piętrowe "Get It". Szybko przekonasz się jak i dlaczego zasłużyło na swoją nazwę. ;) Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz szukać łóżka piętrowego, czy też czujesz się jak doświadczony kupiec, jesteśmy pewni, że pokochasz podwójne łóżka piętrowe "Get It". Projekt jest ponadczasowy, piękny i wszechstronny! Klasyczne łóżka piętrowe działają w prawie każdym pokoju.

Na pierwszy rzut oka widać, jak piękne są te białe łóżka piętrowe z czystymi, tradycyjnymi liniami. Z litą brzozą z drewna, automatycznie uzyskasz wygląd dobrze wykonanego, finezyjnego łóżka. A w białym wykończeniu (ponieważ to łóżko jest dostępne również w kolorze naturalnym lub kasztanowym), każdy kolor wystroju naprawdę wyskakuje obok niego.

Jako średnio wysoka prycza, "Get It" jest idealnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy wolą, aby ich dzieci spały trochę bliżej ziemi. Zaoszczędzisz też trochę miejsca dzięki prostej drabinie, która daje Ci również bliźniaka zamiast bliźniaka w tradycyjnym stylu. W naszej ofercie znajdują się również łóżka piętrowe typu twin-over-full, łóżka piętrowe typu full-over-full oraz łóżka piętrowe typu klatka schodowa jako inne opcje.

Proste drabinki na tych łóżkach piętrowych są wyposażone w rowki, dzięki czemu małe stopy mogą się bezpiecznie wspinać.

Jeśli jednak wolisz drabinę kątową dla większego bezpieczeństwa we wspinaczce, możesz również pójść tą drogą z siostrzaną pryczą - w konfiguracji Got It. Pokazujemy ją tutaj z zakrzywioną płytą czołową/pokładami (do wyboru są listwy, panele lub zakrzywione). Kilka dodatkowych opcji pozwoli na dostosowanie tego łóżka do potrzeb funkcjonalnych. Rewersyjne szuflady do przechowywania pod łóżkiem pomagają utrzymać pokój dziecka w czystości i ładnym. Przechowuje daleko od bałaganu pod łóżkiem zostawiać przestrzeń dla chodzić i bawić się.

Plus, możesz łatwo przekształcić go w łóżko kuferkowe używając tej samej ramy szuflady. To jest wygrana/wygrana dla śpiących i gości!

Dodaj akcesoria takie jak zasłony do zabawy - dostępne w wielu wariantach kolorystycznych - dla zabawy, zabawnego wyglądu! Mamy kilku rodziców młodszych dzieci, którzy zaczynają tutaj, a następnie łatwo zdejmują zasłony, gdy ich syn lub córka je przerasta.

Możesz również rozważyć dodanie zjeżdżalni do pryczy w konfiguracji nazywanej przez nas Jolly!

Te prycze rozdzielają się na dwa podwójne łóżka, jeśli chcesz zmienić wygląd swojego pokoju lub pomieścić dwójkę młodszych dzieci na ziemi, a następnie spakować łóżka w późniejszym terminie! Lub, loft oba łóżka i obracać ten łóżko w narożnego loft z przechowaniem lub studiować opcje pod, jak ty widzisz tutaj z wysokim wzrostem konfiguracją. Twoje opcje są nieograniczone z Maxtrix!

Dostajesz It White Twin Bunk Beds z drabiną

Podoba ci się to, co widzisz? Skorzystaj z naszego najlepiej sprzedającego się łóżka piętrowego lub rozpocznij wyszukiwanie od innych Bestsellerów Maxtrix. Dodaliśmy kilka dodatkowych "must haves", aby uzupełnić wygląd.

Klasyczne łóżka piętrowe i łóżko piętrowe dopasowane

Jeśli chcesz uzyskać pomoc przy zakupie łóżka piętrowego Get It lub innego naszego łóżka piętrowego (mamy kilka innych stylów!), prosimy o kontakt z naszym przyjaznym zespołem obsługi klienta. A jeśli nie jesteś pewien, jaki rozmiar łóżka piętrowego jest najlepszy dla Twojego dziecka w jego wieku, wzroście i przestrzeni.