Kiedy dzieci ustawiają oczy na łóżkach ze zjeżdżalniami, wiedzą, że odkryły ostateczną opcję snu i zabawy. A dlaczego nie połączyć obu istotnych elementów w jeden projekt? Mamy nadzieję, że Twoje dziecko będzie skakać w górę i w dół z ekscytacją, gdy zobaczy nasze łóżeczka na strychu ze zjeżdżalniami i łóżka piętrowe ze zjeżdżalniami. Chcemy, aby przez długie lata cieszyły się wysuwaniem się z łóżka. Zabawa na zewnętrznym placu zabaw w domu oznacza, że Twoje dziecko jest bezpieczne we własnym domu! Dodatkowo pomyśl o tym, jak wspaniałe będą poranki, kiedy nie będziesz musiał błagać ich, żeby wstały z łóżka. ;) Spójrzmy na jedne z najlepszych łóżek do zjeżdżalni dla dzieci! Są one popularne, unikalne i gotowe do tego, aby pomóc umieścić duże uśmiechy na młodych twarzach. Martwisz się, że Twoje dziecko wyrosło z łóżka ze zjeżdżalnią? Kiedy Twoje dziecko nie chce już wysuwać się z łóżka - po prostu zdejmij z niego zjeżdżalnię i zamień ją na nową przednią barierkę. To takie proste z systemem Matrix. Łóżeczka mogą stać się dwoma osobnymi łóżkami, dodaj nóżki przedłużające, aby zrobić z nich lofty, dodaj trzecie łóżko do pryczy, aby zrobić potrójne - możliwości są nieskończone! Teraz, wracając do naszej funkcji... łóżka ślizgowe!

Wow - Low Loft z Sliderem

Pamiętasz to zabawne łóżko? Wcześniej oddaliśmy jedno na Instagram! Niskie łóżko "Wow" na poddaszu ze zjeżdżalnią to zszywka dla każdego małego pokoju lub młodszego dziecka. Znajduje się ono na niskiej wysokości i ma tylko trzy stopnie do wspinaczki - zwycięstwo/wygrana dla rodziców i dzieci!

Ubierz "Wow" z zasłonami do zabawy

Chcesz coś więcej niż tylko zjeżdżalnię? Nasze pełne łóżko do zabawy dla dzieci zawiera zjeżdżalnię, zasłony pod łóżkiem, namiot górny i wieżę. Spójrzcie, jak niesamowita jest ta konfiguracja - wygląda jak prawdziwy zamek lub łóżko księżniczki ze zjeżdżalnią.

Jama - Niski Strych ze zjeżdżalnią i zasłoną

Jak skośne drabinki? Wspinaj się bezpiecznie z ładną poręczą i rowkowanymi stopniami na to piękne niskie łóżko na poddaszu. Do tego projektu dodaliśmy tylko zasłony do zabawy pod strychem dla wspaniałej przestrzeni do zabawy, w której dzieci uwielbiają się bawić w chowanego!

Jolly - Medium High Twin Bunk Bed with Slide

Jednym z naszych najbardziej topolowych łóżek piętrowych ze ślizgawkami EVER jest Jolly. Jest ono oparte na naszym najlepiej sprzedającym się podwójnym łóżku piętrowym z prostą drabinką o nazwie "GetIt". Po dodaniu zabawnej zjeżdżalni, łóżko to z oczywistych powodów zostało szczęśliwie przemianowane na Jolly. ;)

Poof - łóżko piętrowe z platformą ślizgową

Starszym dzieciom spodoba się Puf, który jest pierwszą konfiguracją oferowaną przez nas z nową wersją platformy zjeżdżalni. Drabinka do zjeżdżalni pełni podwójną funkcję wejścia na zjeżdżalnię, ale kontynuowana jest również do górnej pryczy. Naszym ulubionym elementem tego wyglądu jest możliwość umieszczenia pod dolną pryczą wysuwanego łóżka w bagażniku lub szuflady do przechowywania!

Twin High Bunk Bed z Slide Platform $1,699.00 Sklep teraz

Stadion - Wysokie łóżko na poddaszu z podestem ślizgowym

Gotowa zamienić pokój dziecka w prawdziwą bajkową krainę? Stadion to idealna sceneria na czas bajki! Niech ich wyobraźnia oszaleje. To łóżko dostępne jest również w wersji dla dziewczynek z różowymi/białymi/szarymi panelami.

The Slick - Twin Over Full Bunk Bed with Slide

Chcesz trochę dodatkowego miejsca na dolnej pryczy? Rozważ bliźniaka na pełnym łóżku piętrowym ze zjeżdżalnią. Nawet dorośli mogą spać wygodnie na dolnej pryczy. A co z tym prawdziwym pokojem dla klienta, żeby opowiedzieć całą historię? Uwielbiamy oglądać projekty pokojów z naszymi łóżkami. Podziel się swoimi z #MyMaxtrix.

FoxTrot - Podwójne pełne łóżko piętrowe ze schodami i zjeżdżalnią

Spójrzcie na to samo, ale zmieńcie drabinę na wejście po schodach, a teraz macie to, co najlepsze z obu światów - przechowywanie i zabawę! Nasz bliźniak na pełnym łóżku piętrowym ze schodami i zjeżdżalnią - FoxTrot - jest bestsellerem właśnie z tego powodu.