Przestrzeń pod łóżkami naszych pociech często wypełniona jest przypadkowymi zabawkami, książkami, ubraniami i sporą ilością króliczków kurzu. ;) Rodzice, zabierzmy z powrotem tę przestrzeń i pomóżmy jej wypełnić szufladami do przechowywania pod łóżkiem lub kufrem na dodatkowe miejsca do spania.

Jeśli nadal jesteś na rynku dla samego łóżka, proponujemy jedno z dwóch podejść. Młodsze dzieci lub niezależni młodzi dorośli mogą chcieć tradycyjne łóżko bliźniacze, pełne lub królowe z litego drewna, które leży na ziemi. Dodatki do barierki ochronnej okazują się być bezpiecznym rozwiązaniem dla maluchów.

Jeżeli śpiący dwa, łóżko piętrowe jest wielkim rozwiązaniem dla ciebie, gdy dwa łóżka są układane na sobie. (Ty możesz nawet układać trzy robić potrójnemu łóżku piętrowemu.) Dla ostatecznego składowego rozwiązania, decyduje się na łóżko piętrowe z schodami, gdy ty zaczynasz twój wyszukiwanie jako each schody krok jest ciągnącą składową szufladą.

Wybierz swoje łóżko piętrowe i wiedz, że masz wiele opcji pod łóżkiem, które idealnie pasują do jego długości.

Szuflady i szafki pod łóżkiem

Kiedy już będziesz miał swoje łóżko, łatwo dodaj do projektu z szufladami do przechowywania bezpośrednio pod pryczą lub łóżkiem dla dzieci. Te szuflady z litego drewna biegną na kółkach i są łatwe do wyciągania i wyciągania. Są one bardzo głębokie i wykończone z obu stron.

Nasza najnowsza opcja przechowywania pod łóżkiem to polerowany mebel - komoda pod łóżko. Dzięki gałkom, dzieci z łatwością chwytają i wysuwają szuflady.

Schowek pod łóżkiem Trundle dla łóżek dziecięcych

Inną opcją jest pełnowymiarowa szuflada na bagażnik podręczny. Ta szuflada na całej długości wyposażona jest w wkładki dzielące szufladę na 3 przedziały. Biegnie na kółkach i jest łatwa do wysuwania i wciągania!

Co najlepsze, ta sama rama szuflady łatwo przekształca się w łóżko na bagażnik! Po prostu wyjmij wkładki i dodaj materac kuferkowy, a łóżko kuferkowe będzie gotowe do spania. Łatwo zwijasz i rozwijasz je, kiedy tego potrzebujesz! Oczywiście możesz również przekształcić go z powrotem w szufladę do przechowywania - po prostu wyjmij materac i zamiast tego włóż w niego wkładki.

Wszystkie nasze opcje pod łóżkiem pasują do rozmiarów Twin, Full, Twin XL, Full XL i Queen. W rzeczywistości, jeśli kupujesz nasze łóżka w rozmiarze XL lub Queen, zdecyduj się na kufer długości XL.

Schowek pod łóżkiem

Zakończyć organizowanie przestrzeni z schowkiem przy łóżku. Jest to świetna opcja dla łóżek piętrowych, zwłaszcza, że górne łóżko jest podwyższone (nie w zasięgu stolika nocnego). Dodaj stojak na czasopisma lub tacę i pozwól dziecku trzymać swoje ulubione książki i napoje tuż obok nich!