To jest czas ruszać się z łóżeczka i do jego pierwszego dużego chłopca łóżka malucha! Mama - moda & mamusia blogger/influencer - Shila chciała coś praktycznego, bezpiecznego i gotowego rosnąć z jej niedługo-urodzonym 3-latkiem dla lat przyszły. Dużo rodzice nawigują ich sposób Maxtrix przy ten etapem i odkrywają bezpiecznych i zabawnych sposoby przechodzić od łóżeczka dla ich berbeć pierwszy "duży chłopiec" lub "duża dziewczynka" łóżko. Preston, aktywny, kochający zabawę i czytający książki syn Shili, jest gotowy, aby rozpocząć swoją podróż do Maxtrixa! Tutaj od Shila o ich doświadczeniu i toddler łóżkowych projektach decyzji.

Preston's Nursery Before

Pierwotnie, pokój Prestona był ustawiony z łóżeczkiem, z którego wyrasta, a teraz mam 6-tygodniowego, który nie pozwala mi spać. ???? Ponieważ Preston wkrótce skończy 3 lata, zdecydowaliśmy, że nadszedł czas, aby przekazać jego szopkę młodszemu bratu, aby mógł się nią cieszyć i przenieść do jego pierwszego łóżka starszego brata.

Ponieważ chłopcy nie są wystarczająco starzy, by spać w łóżkach piętrowych, szukałem alternatywnych sposobów na stworzenie wyglądu później.... i tak natknąłem się na Matrix Kids. Mogę zacząć od innego, malucha łóżko dzisiaj i umieścić go z drugim łóżkiem, gdy oba są starsze. Poza funkcjonalnością Maxtrix miał czysty i szykowny styl, którego szukałem, i kocham to, że mogę używać opcjonalny pęczek dla sleep overs. Znalazłam to podwójne łóżko Maxtrix, a ten wizerunek posłużył mi za inspirację dla mojego projektu:

Berbecia Projektowanie & Montaż kochałem że Maxtrix projektowy zespół był dostępny pomagać ja redesign pokój i dawać ja pomysłom o dokąd stawiać łóżko. Zaczynaliśmy z pokojowymi wymiarami upewniać się łóżko wybieraliśmy napadać przestrzeń dobrze, i ono robił! Gdy łóżko dotarło na miejsce, montaż był dość łatwy. Przeniosłem wszystkie części do pokoju i złożyliśmy je tam. Pokój Malucha Ujawnienie się

A teraz ujawnienie! Uwielbiamy projekt tego łóżka dla maluchów. Jakość i układ jest jednym z najlepszych, jakie widzieliśmy na rynku łóżek dla dzieci.

Podoba mi się podwójne łóżko, ponieważ jest to idealny rozmiar dla niego i pokoju. Poręcz utrzymuje on bezpieczny od toczenia się z łóżka przy nocą, który pomaga my spać lepiej, zbyt. Podoba mi się, że balustrada jest wyśrodkowana na środku łóżka.

Jeśli chodzi o życzliwość personelu, jestem bardzo wdzięczna wszystkim za to, że wyszli ponad to, by odpowiedzieć na wszystkie moje pytania i pomóc mi wybrać odpowiedni projekt dla dzieci i pokoju, który był w moim stylu. Z tego, czego nauczyłem się podczas tego doświadczenia, trzeba szukać łóżka, które idealnie pasuje do pokoju. Konstrukcja i łatwość montażu są kluczowe, ale chcesz również, aby było ono bezpieczne i wykonane z doskonałej jakości twardego drewna, takiego jak Maxtrix. Mój cel jest obracać ten berbecia łóżko w schody piętrowe łóżko, i używam schody jako magazyn. Wynik dla mamusi. :) Jestem pod takim wrażeniem wykonania łóżka Prestona. Wszyscy kochamy efekt końcowy i nie mogliśmy być szczęśliwsi. Sklep Preston's Room Collection Kochasz to co widzisz? Zaokrąglaliśmy w górę wszystkie meble Shila, jak również niektóre sugerowane koordynaty kawałki w nowej kolekcji shoppable. Potrzebujesz pomocy od naszego zespołu projektantów? Każdy pokój dziecięcy jest inny i wymaga specjalnej uwagi. Czuć swobodnie kupować nasz popularnego berbecia łóżka lub stukać my z twój pokojowymi wymiarami i pomagamy ciebie projektować najlepszy niestandardowego dzieciaka łóżko dla twój przestrzeni.