Dla dzieci, zdobycie własnych "dorosłych" mebli to uderzające doświadczenie - to wielkie wydarzenie! Ale, jako rodzic, skąd wiesz, jaki typ i rozmiar łóżka jest odpowiedni dla Twojego dziecka? Dzięki standardowym łóżeczkom z potrójnymi pryczami i łóżkom od bliźniaczych do queen, Twoje opcje są prawie nieograniczone. Zebraliśmy nasze najlepsze wskazówki i porady, aby pomóc Ci wybrać odpowiedni rozmiar łóżka dla Twojego dziecka.

Przy ustalaniu, jaki rozmiar łóżka będzie "pasował" Twojemu dziecku, weź pod uwagę jego aktualny wzrost w pozycji stojącej oraz to, jak wysoki będzie prawdopodobnie rosnąć w następnym roku. Ponadto, jak dobrze dziecko potrafi się wspinać? Na ile bezpieczne jest poruszanie się po meblach? Obserwowanie ich zachowania na zewnętrznym placu zabaw jest często dobrym wskaźnikiem tego, na ile są gotowe i pewne siebie, gdy w grę wchodzą podniesione meble.

Aby zacząć, zmierzyć wzrost dziecka na stojąco (stopa do czubka głowy) i wysokość siedzenia (powierzchnia siedziska do czubka głowy), aby zorientować się, które łóżko będzie dobrze pasowało. Porównaj je z naszymi wymiarami łóżeczka i zagłówka dla niskich, średnich i wysokich łóżeczek dziecięcych - patrz przewodnik po łóżeczku i wysokości dziecka.

Przed K (wiek 1,5 - 4 lat) Łóżka

Przy przechodzeniu dziecka z łóżeczka dziecięcego do łóżeczka, rozmiar łóżeczka, które leży nisko nad ziemią jest świetną opcją - pomyśl o standardowych lub klasycznych podwójnych lub pełnowymiarowych łóżeczkach lub łóżeczkach dziennych z tylną poręczą ochronną. Opcjonalne barierki przednie łóżeczka - dostępne w długościach 1/2 lub 3/4 - są bardzo popularne w celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa. Unikaj wypadania z łóżka z tymi wytrzymałymi szynami!

Rdzeń łóżka Maxtrix twin ma wysokość 30,75" (78cm) od podłogi do samej góry łóżka. Jak wszystkie łóżka Maxtrix, jest ono wyposażone w podstawę z listew z litego drewna, która została przetestowana pod kątem wytrzymałości na obciążenie do 800 funtów (dzięki czemu z łatwością mieści wiele dzieci i dorosłych). Mierzy 11 3/4 wysokości do powierzchni listew, więc zastanów się jak wysoki jest materac, który chcesz umieścić na listwach, aby dostać się na całkowitą wysokość od podłogi.

Polecamy wysokiej jakości niskoprofilowy materac (5") dla małych dzieci. Tak więc w przypadku materaca 5", powierzchnia do spania będzie znajdować się na całkowitej wysokości 16 3/4 od podłoża. Dodaj łóżko kufrowe dla drugiego gościa do spania!

Sklep z niskoprofilowymi materacami Kochasz się bawić? Dodaj namiot górny, aby stworzyć przestrzeń do zabawy tuż nad stelażem łóżka. Nasze namioty górne mają zawsze tę samą wysokość - 20 3/4 cala. Stwórz wygodne miejsce do spania, które blokuje dźwięk i światło. A przy tym są super zabawne! Można je łatwo dodać do każdego łóżka Maxtrix i zdjąć później. Namioty górne w sklepie Pamiętaj, że każdy rozmiar łóżka Maxtrix może być podniesiony do niskiego, średniego, wysokiego lub bardzo wysokiego łóżka strychowego lub ułożony w wielu różnych konfiguracjach piętrowych. Jeżeli w wątpliwość czy twój dziecko jest zupełnie gotowy dla pryczy lub loft, polecamy zaczynać z klasycznym stylem jak standardowy łóżko więc gdy czas jest prawy ty możesz łatwo zamieniać w wysokiego łóżko. sklepowy bliźniaczy i pełny łóżka.

K-3 (Wiek 6 - 9):

Gotowy na wyższe? Niskie łóżko na poddaszu jest bardzo popularne wśród uczniów szkoły podstawowej. Dzieci, które uwielbiają się wspinać i są bezpieczne na zewnętrznym placu zabaw, uwielbiają niskie łóżka na strychu! Niskie łóżka strychowe mierzą 50,75" (129 cm) od podłogi do samej góry łóżka, co pozwala na uzyskanie 33,5" (85 cm) wysokości pod łóżkiem (mierzonej od podłogi do dolnej części listew). Łóżka te są idealne dla dzieci o wymiarach 40 cali i wyższych.

Niskie lofty sklepowe Podczas gdy niektóre dzieci nie będą mogły stać pod tymi niskimi loftami, mieszczą się one wygodnie na wysokości siedzącej przeciętnego dziecka w wieku szkoły podstawowej. Górny szczebel prostej drabiny ma wysokość 30 cali, co ułatwia dostęp dla dzieci o wzroście 40 cali. Powierzchnia do spania - przy założeniu materaca 5" - to całkowita wysokość 38,75" od podłoża. Łóżko posiada 3 różne wejścia - drabinkę prostą, skośną lub schody. Niskie strychy sklepowe ze schodami A Mid Loft jest świetną propozycją dla wyższych dzieci - mierzy 61,5" (156cm) cala wysokości całkowitej i 44,25" (112cm) wysokości pod łóżkiem. Są świetne dla dzieci 50" i wyższych. Starsze dzieci mają dużo zabawek, więc wielu rodziców decyduje się na dodatkowy magazyn pod strychowym łóżkiem, aby stworzyć dodatkową przestrzeń w mniejszych pokojach dziecięcych.

4 klasa przez gimnazjum:

To jest czas na wzrost pobudza! Wysokie Lofty lub Wysokie Łóżka piętrowe są popularnym wyborem rozmiaru łóżka dla dzieci mierzących 50" i wyższych.

Rozważ pod łóżko headroom jeżeli ty planujesz dodawać biurka, lub tworzyć salonowego teren dla twój dzieci (konsultuje nasz składowego i biurko dostosowywać/pomiarowy przewodnik.) Wysoki loft daje ci 52.5", ultra wysoki loft daje ci pełnemu 58". Ważną kwestią jest również wysokość sufitu. Wysokie poddasza dobrze sprawdzają się w pokojach z 8 stopowymi sufitami, chociaż zalecamy zastosowanie niskoprofilowego materaca (5"), aby zmaksymalizować przestrzeń na górnym łóżku. Wysokość od podłogi do górnej części listwy w przypadku wysokiego poddasza wynosi 54 cale. Dodajmy do tego grubość materaca 5" i mamy wysokość powierzchni do spania 59 cali od podłoża. Tak więc do pomieszczeń z sufitami o wysokości 8 stóp, które pozostawiają 37 cali powierzchni do spania i siedzenia. Sprawdź wysokość siedziska Twojego dziecka, aby upewnić się, że po lewej stronie masz wystarczająco dużo miejsca na głowę i wybierz odpowiedni wysokości materac. W przypadku bardzo wysokiego strychu, wysokość od podłogi do górnej krawędzi listwy w przypadku wysokiego strychu wynosi 58 3/4 cala. Dodajmy do tego grubość materaca wynoszącą 5" i mamy wysokość powierzchni do spania 63 3/4 cala od podłoża. Zazwyczaj no polecamy ten łóżka rozmiar dla 8 stóp sufitów jak ono tylko opuszcza 32 1/4 cala w headroomie dla wierzchołka Loft łóżka.

Rozmiar łóżka: Niskie, średnie i wysokie łóżka piętrowe

To samo odnosi się do łóżek Bunks, które oferujemy w 3 różnych wysokościach łóżka. Górna prycza dla naszego NISKIEGO łóżka piętrowego mierzy 45 cali do górnej krawędzi górnego listwy łóżka piętrowego. Dodajmy do tego grubość materaca 5" i mamy wysokość 50 cali od ziemi dla górnej pryczy. W przypadku pomieszczeń z 8 stopowymi sufitami, pozostawia to 46 cali powierzchni do spania i siedzenia. Wysokość pod łóżkiem wynosi 32,25" do górnej rolki listwy, więc jeśli dodamy materac o grubości 5" pozostaje 27,25" przestrzeni między górną a dolną pryczą.

Sklep Low Bunks Górna prycza dla naszego średniego łóżka piętrowego mierzy 50 cali do górnej części listwy piętrowej. Dodajmy do tego grubość materaca 5" i mamy wysokość powierzchni spania 55 cali od ziemi dla górnej pryczy. W przypadku pomieszczeń z 8 stopowymi sufitami, pozostawia to 41 cali powierzchni do spania i siedzenia. Wysokość pod łóżkiem mierzy 37" do górnej części rolki listwy, więc jeśli dodasz 5" materac pozostaje 32" wysokości nad głową.

Sklep Medium Bunks Górna prycza dla naszych wysokich łóżek piętrowych mierzy 54,5 cala do górnej części listwy piętrowej. Dodajmy do tego grubość materaca 5" i mamy wysokość powierzchni spania 59,5 cala od ziemi dla górnego łóżka piętrowego. W przypadku pomieszczeń z 8-stopniowym sufitem, pozostawia to 36,5 cala powierzchni do spania i siedzenia. Wysokość pod łóżkiem wynosi 41,75" do górnej części rolki listwy, więc jeśli dodamy materac o grubości 5" pozostaje 36,75" wysokości nad głową.