Ten dodatek do linii mebli to taki, który starsi chłopcy i dziewczęta uwielbiają! Oprócz naszych opcji zjeżdżalni dla łóżek piętrowych niskich i średnich, teraz możesz dodać zjeżdżalnię do łóżka piętrowego z naszą nową platformą! Wiązaliśmy ją jako "Poof" - dostępna w kolorze białym, kasztanowym i naturalnym z możliwością wyboru listew, paneli lub zakrzywionych końcówek łóżka. Spójrzcie na Puf i przygotujcie się na rozpieszczanie tych dzieciaków FUN, SAFE roomem! :)

Cztery powody, dla których warto kupić łóżko piętrowe w Poofie z Sliderem

Wiemy, że wasze opcje są nieskończone, więc spójrzmy na cztery dobre powody, dla których warto pamiętać o Poofie, jeśli kupujecie dziecięce łóżka piętrowe ze ślizgawkami.

1. Minimalna wymagana przestrzeń

Ponieważ podest znajduje się dokładnie w miejscu, w którym normalnie na każdym z naszych łóżek z schodami znajdowałyby się schody, zjeżdżalnia nie dodaje żadnej dodatkowej długości. Tak więc, jeśli rozważalibyście Państwo łóżko piętrowe ze schodami, Puf zmieści się na tej samej przestrzeni.

Dodatkowo, przy zjeżdżalni zaczynającej się dalej do tyłu pod ścianą, nie wystaje ona do pomieszczenia tak bardzo jak nasze konfiguracje ze zjeżdżalnią z przodu beczki.

2. Platforma ślizgowa Podwójnie jako droga wejściowa

Kiedy Twoje dziecko wspina się na podest, może również wspiąć się na górne łóżko, ponieważ podest pełni rolę wejścia. Z boku znajdują się stopnie, które prowadzą do zjeżdżalni lub do samej góry.

3. Bezpieczeństwo Najpierw z tym łóżkiem ślizgowym

Dodaliśmy na górze dwa pręty z małpami, aby zapewnić zamkniętą platformę stojącą dla bezpieczeństwa Twojego dziecka. Jest to dodatkowe miejsce do chwytania w pozycji stojącej i zapobiega zsuwaniu się małp bez uprzedniego siedzenia.

4. Ta Platforma jest wszechstronna.

Słyszeliśmy, że rodzice wyrażają zaniepokojenie inwestycją w łóżko do zjeżdżalni, ponieważ wierzą, że ich dzieci "wyrosną z niego" za kilka lat. W każdej chwili można zmienić konfigurację łóżka. Kiedy Twoje dzieci nie będą już chciały zjeżdżalni, możesz ją usunąć i zastąpić innym wejściem, takim jak ta prosta drabinka.

Skonfiguruj platformę na kilka różnych sposobów. Możesz nie tylko dodać zjeżdżalnię do boku łóżka, ale również obrócić ją do przodu łóżka. Jeśli jest to opcja, którą chciałbyś odkryć, skontaktuj się z naszym przyjaznym zespołem, a oni pomogą Ci zbudować Twoją konfigurację! Pamiętaj, że wszystkie nasze łóżka są konfigurowalne, więc zawsze możesz zbudować swoje własne, idealne łóżko dla dzieci.

Dodaj zasłony do zabawy, aby uzupełnić wygląd.

Możesz wziąć Puf - lub dowolny z naszych niskich lub środkowych loftów lub łóżek piętrowych - i dodać zasłony pod łóżkiem. To jak tworzenie krytego fortu - idealnego do pokoju zabaw lub pokoju dziecięcego! Mamy tak wiele kombinacji kolorystycznych do wyboru zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Oto kilka, które mogą Cię zainspirować. :)