Zapotrzebowanie na nasze najpopularniejsze potrójne łóżko piętrowe stale rośnie! Ta konfiguracja jest kluczowa dla tak wielu rodzin z więcej niż jednym dzieckiem - lub dzieci, które kochają śpiące! Możesz wygodnie spać z trzema rodzeństwem i gośćmi na Świętym potrójnym łóżku piętrowym! Przyjrzyj się jednemu z najlepiej sprzedających się potrójnych łóżek piętrowych. Ta rodzina zdecydowała się dostosować Święty przez dodanie zjeżdżalni. Jeśli jesteś zainteresowany opcją zjeżdżalni - czytaj dalej i możesz zobaczyć naszą zalecaną wersję do tego poniżej!

Holy Bed Height & Head Space

Święty może być wysoki, ale nie jest zbyt szeroki przy 80", co oznacza, że może zmieścić się nawet w wąskich pomieszczeniach lub przestrzeniach.

To łóżko wygląda na większe niż życie, ale stoi około 7,5'' wysokości i ma dużo miejsca między pryczami. Niezależnie od tego, czy śpisz na dolnej czy środkowej pryczy, dzieci będą mogły wygodnie usiąść w Świętym. Dodatkowo, nasze barierki boczne zapewniają im bezpieczny sen w strefie wolnej od uwięzień!

Górne łóżka piętrowe również mają dużo miejsca na głowę, ale zalecamy wysokość sufitu 9-10', więc sprawdź swoje wymiary pokoju, aby upewnić się, że Święty jest odpowiedni dla Twojej przestrzeni. A jeśli masz tylko 8'' sufity, mamy też inne potrójne łóżka piętrowe w konfiguracji narożnej, które prawdopodobnie będą działać lepiej!

Konstrukcja z litego drewna świętego

Jakość jest zawsze czynnikiem decydującym dla kupujących, którzy patrzą na ułożone w stosy potrójne łóżka piętrowe i ma to sens, gdy trzy osoby śpią na sobie! Wszystkie łóżka wykonane są głównie z najwyższej jakości, pozyskiwanych w sposób zrównoważony litych drzew liściastych, takich jak klon, brzoza i Aspen.

Zbudowane z naszego opatentowanego systemu Rock Lock Leg Bolt, łóżka są w stanie utrzymać stały nacisk pomiędzy przedłużeniami nóg a podstawową nogą łóżka. To unikalne rozwiązanie blokuje wszystkie łóżka w "twardej skale".

Dzieci i młodzież wspinają się również bezpiecznie po drabinach, które są zbudowane tak, aby utrzymać ciężar zarówno dzieci, jak i rodziców. Rowki zabezpieczające na stopniach pomagają zapobiegać poślizgom, a dodatkowa głębokość na poziomie 4" i 1" zapewnia dodatkową przestrzeń dla stóp.

Nie zapominajmy o drewnianych listwach, które wytrzymują nacisk ponad 800lbs wagi! To ponad dwa razy więcej niż amerykańskie przepisy bezpieczeństwa! To właśnie to sprawia, że Święty - i wszystkie nasze łóżka piętrowe - są tak bardzo bezpieczne i trwałe.

Suwaki do łóżek piętrowych z trzema łóżkami piętrowymi

Z wszystkimi zabezpieczeniami, dlaczego nie dodać trochę zabawy do tego ułożonego na stosie potrójnego łóżka piętrowego? Ta rodzina zrobiła to dzięki niezależnej regulacji konstrukcji za pomocą suwaka, który znajduje się z przodu środkowej pryczy: Najstarszy syn nie ma nic przeciwko pominięciu wyjścia na zjeżdżalnię, ponieważ lubi swoją prywatną przestrzeń na samej górnej pryczy. :)

Aby zakupić podobną konfigurację potrójnego łóżka ze zjeżdżalnią, korzystając z naszych wewnętrznych wytycznych bezpieczeństwa, sprawdź nasz nowo stworzony projekt "Custom Moly" ze zjeżdżalnią, skośną drabinką z łóżka środkowego: