Czy to nie zabawne patrzeć jak dzieci dorastają? Ich osobowości rozwijają się, zmieniają się zainteresowania, zmieniają się też ich potrzeby. W miarę jak dzieci (lub, muszę powiedzieć, rodzice?) w całym kraju denerwują się, że szkoła zaczyna się od nowa, przyjmijmy zabawne aspekty tego sezonu. Jak na przykład przeprojektowanie lub udekorowanie sypialni ucznia! Dzieci potrzebują funkcjonalnych przestrzeni do nauki, rozwoju i skupienia, kiedy wrócą do domu. To jest właśnie to, co mamy Ci do zaoferowania. Spójrz na naszą piątkę sypialni, w której szukasz

1. Łóżko piętrowe z biurkiem do wspólnego pokoju

Śpij jeszcze dwa lub plus zostaw funkcjonalną przestrzeń do nauki po szkole z łóżkiem piętrowym z biurkiem. Kombinacja ta jest idealnym połączeniem do spania i nauki, jednocześnie maksymalizując przestrzeń dla rodzeństwa lub osób śpiących. Dodatkowo, przestrzeń pod tradycyjnym, piętrowym łóżkiem piętrowym jest doskonała do opcjonalnego, wysuwanego łóżka kufrowego lub pod łóżkiem do przechowywania. Ale obecnie naszym ulubionym łóżkiem piętrowym z konstrukcją biurka jest łóżko piętrowe w kształcie litery L. Biurko doskonale mieści się na stopce górnej pryczy.

2. Łóżko Space Saver Low Loft z biurkiem

Dzięki naszym opcjom klatek schodowych, Twój pokój dziecinny pozostanie wyjątkowo uporządkowany dzięki dodatkowemu schowkowi zapewnianemu przez wysuwane szuflady na każdym kroku. Jeśli przestrzeń nie pozwala, spróbuj niskiego strychu z drabinką. Wszechstronność tych łóżek pomoże również, jak można dodać komody, biurka, regały lub dowolną ich kombinację, pod spodem.

3. Zabawa z Twin over Full Bunk Bed with Slide

To spojrzenie jest dla młodych w sercu. Niech ich małe wyobrażenia szaleją z łóżkiem piętrowym ze zjeżdżalnią. Pokochają swój wewnętrzny plac zabaw, a wyciągane biurko z krzesłem tuż obok łóżka da im przestrzeń do tworzenia i nauki! Dodatkowo, jako łóżko podwójne na pełnym łóżku piętrowym, dolne łóżko ma jeszcze więcej miejsca dla dorastających dzieci!

4. Dodaj więcej łóżek z narożnym łóżkiem piętrowym

Jeśli rozważałeś łóżko piętrowe do pokoju dziecka - a może wspólny pokój! - Spójrz na nasze narożne lofty z dwoma łóżkami na górze lub narożną pryczę z trzecim łóżkiem na dole. Pomóż im podekscytować się spaniem w ich pierwszym podwyższonym łóżku. I pomyślcie o podnieceniu weekendowymi nocami! Dodatkowo, możesz wykorzystać cenną przestrzeń pod podłogą na biurka i schowki! Ich rok szkolny właśnie stał się o wiele lepszy - Sterling tak myśli!

5. Studia Poznaj kwartały snu dla liceum i college'u

Uczniowie szkół wyższych lub liceów docenią ilość miejsca do spania wyposażonego w loft w rozmiarze Queen lub XL lub łóżko piętrowe. Ponadto, zastanów się, jak bardzo będą zadowoleni, że mają podwyższone łóżko, które zapewnia dużo "osobistej" przestrzeni. Nasze nowe, większe łóżka świetnie sprawdzają się w akademikach, apartamentach lub sypialniach nastolatków. Dodaj długie biurko, które zapewni mnóstwo miejsca do nauki.