Jestem ZAKOŃCZONA, by odsłonić nasz najnowszy pokój małego chłopca... inspirowana naturą przestrzeń dla słodkiego Emila! Ten pokój został stworzony dla klienta z pełną obsługą tutaj w Vancouver i został zaprojektowany z myślą o jednym z kluczowych zainteresowań Emila, czyli o środowisku zewnętrznym. W ramach tego projektu nasza klientka chciała stworzyć w nowo zakupionym domu pokój dla swojego 2-letniego syna. Jaki mały chłopiec nie uwielbiałby patrzeć na to drzewo podczas snu?!

Gdy pierwszy raz spotkałem mamę Emila, miała tak wiele wspaniałych pomysłów na pokój, włączając w to podłogę do sufitu mural drzewa, to niesamowite światło i łóżko na loft. Pokój nie miał super wysokich sufitów, więc zaopatrzyliśmy się w to wspaniałe łóżko, które pasowałoby do pokoju, a jednocześnie dawało Emilowi poczucie łóżka na strychu lub wierniejsze to, do czego zmierzaliśmy, domek na drzewie.

Kocham to łóżko i na szczęście było ono uniwersalnym hitem, ponieważ Emil i oboje jego rodzice też je kochali. To takie urocze, zabawne miejsce, do którego można się wspiąć, zejrzeć i przytulić do czytania książek lub spania w nocy.

Mural na drzewie był prawdziwym dziełem miłości stworzonym przez artystkę z Vancouver, Kim Hunter, która stworzyła murale w całym mieście i w różnych częściach Kanady. Kim pomógł wybrać drzewo podobne do tych, które Emil widzi z okien i dodał warstwy kolorów, aby powiązać je z drewnem łóżka i kolorem dywanu.

Znaleźliśmy tę super słodką lampkę nocną od Studio Zoethout on Etsy i jest ona po prostu pięknie wykonana, dodając tak słodki i zabawny dodatek, że Emil może łatwo się włączyć i wyłączyć. Jestem naprawdę zakochana w lampie i stołku, od Stray Dog Designs.

Ta komoda to kluczowy element, który przeprowadzi Emila przez lata dzieciństwa i dobrze trafi do nastolatków. Pokój został ozdobiony pięknymi drewnianymi figurkami zwierząt i mnóstwem książek, do których Emil mógł się dostać sam.

Wybraliśmy te artystyczne odbitki, które zostały stworzone przez Amy Hamilton, kanadyjską grafikę i ilustratorkę. Odbitki są pięknej jakości i doskonale wpisują się w tematykę outdoor. Bardzo chciałam stworzyć poczucie humoru w pokoju malucha Emila, pamiętając jednocześnie o tym, że on też będzie wzrastał wraz z tą przestrzenią. Kiedy pokój był już w pełni gotowy, nasz mały klient był nad księżycem z tym, co zostało stworzone. Dosłownie wskakiwał i wyskakiwał z łóżka, zgłębiał zabawki i książki oraz relaksował się na miękkim dywaniku pod stopami. Zdjęcia Rebecci Dadson