Pinterest to najlepsze miejsce na znalezienie inspiracji dla dosłownie wszystkiego, a te wspólne pokoje dla dzieci z łóżkami piętrowymi to jedne z moich ulubionych! Należy pamiętać, że sugerowany wiek pryczy to ponad 6 lat, więc maluchy nie mają problemów z wstawaniem i schodzeniem w nocy, a światło wlewające się do środka i prostota drabinki są senne. Ten dywan też ma umrzeć za to!

Od Piratów i Piwonii

Nie mogę uwierzyć, jak szybko leci lato. Z naszym rokiem chłodnej pogody tutaj w Vancouver, naprawdę czujemy, że lato dopiero się zaczęło, a my jesteśmy już pod koniec lipca! Z dziećmi w domu więcej, mniej czasu spędzam na blogu, a więcej na podwórku grając we frisbee, robiąc ciastka błotne i jedząc maki. Chodzi mi o to, że jest przecież lato.

Jeśli złapaliście mój post na Instagramie w tym tygodniu, zobaczycie, że skończyłem nowy, mały, neutralny żłobek (najlepsze zdjęcie tego postu), a ujawnienie nastąpi w przyszłym tygodniu. Przygotowując się do tego, znalazłem się w poszukiwaniu poduszek do pokoju, jak również dla klientów e-design i pomyślałem, że może chciałbyś zobaczyć niektóre z moich ulubionych, które znalazłem po drodze. To znaczy, każdy może użyć nowej ładnej poduszki lub dwóch dla dzieci, prawda?! Szczęśliwych piątkowych przyjaciół. Mam nadzieję, że rozkoszujecie się słońcem i dodatkowymi uściskami z dziećmi, jeśli są w pobliżu, tak jak moje.