Poddasze stanowi wyzwanie projektowe ze względu na ograniczoną przestrzeń. Trudniej jest zaprojektować funkcjonalne wnętrza. Pokój nastolatka musi zawierać wiele stref: zabawy, odpoczynku, nauki. Każda strefa musi mieć swoją przestrzeń. Pokój na podd aszu wymaga większego zaangażowania w projektowanie, ale dla nas nie jest to trudne i chętnie dzielimy się niezawodnym sposobem.

Po pierwsze: Szafa

Najlepiej zacząć od mebli, których nie da się ustawić w konkretnych miejscach. Szafa musi być ustawiona przy wysokiej ścianie. Przygotowanie aranżacji najlepiej rozpocząć od tego elementu. Zalecamy, aby strefa młodzieżowa miała układ, w którym zmieści się szafa narożna. Jest ona na tyle głęboka, że pozwala na przechowywanie wielu ubrań w jednym miejscu.

Przechowywanie dodatków

W misji: aranżacja - pokój młodzieżowy ważną rolę odgrywają także inne meble, takie jak regał czy półki, lub postumenty. Przyda się gdzieś miejsce do przechowywania pamiątek, zdjęć z wakacji i innych drobiazgów. Meble te ułatwiają utrzymanie porządku w siedzibie młodzieży.

Przechowywanie bibelotów jest łatwe, zwłaszcza jeśli wybierzesz niski regał. Dzięki temu można maksymalnie wykorzystać przestrzeń na ścianach. Meble te dostępne są w liniach Scandi, Kids, Young, Mode oraz ReStyle. W ostatniej kategorii polecamy stylowy regał, dzięki któremu wszystko będzie schludne i kwadratowe. Wybierz odpowiedni regał na skosy spośród dostępnych wymiarów. Ich wysokość waha się od 77cm do 114cm. Szerokość może być w dowolnym miejscu od 60cm do 180cm.

Dobry nocny wypoczynek jest możliwy z pomocą

Musimy pamiętać o najważniejszej rzeczy podczas tej organizacyjnej podróży. Wygodne łóżko jest niezbędne do spokojnego snu. Oferujemy szeroką gamę opcji, niezależnie od tego, czy masz przestrzeń, czy układ mebli, który wymaga więcej myślenia. Oferujemy niskie łóżka, które można umieścić w ciasnych przestrzeniach, ponieważ brakuje im standardowej wysokiej płyty czołowej. Do wyboru są 4 opcje kolorystyczne i 3 wymiary. Z pewnością znajdziesz coś, co będzie Ci odpowiadało!

A co z domowymi biurami?

Przestrzeń biurowa jest ważna nie tylko dla zapracowanych dorosłych, ale także dla studentów. Ostatnie wydarzenia pokazały, że domowe biuro może być równie ważne dla studentów w każdym wieku. Nawet jeśli dzieci i nastolatki spędzają czas w szkole, funkcjonalna i dobrze zaplanowana przestrzeń do nauki w domu jest niezbędna. Jeśli układ pokoju na to pozwala, biurko musi znajdować się jak najbliżej okna, aby uczeń mógł uzyskać jak najwięcej światła dziennego. Ciekawym patentem może być połączenie modelu biurka Flex z szafką RTV. Pozwoli to na stworzenie stolika narożnego . Ułatwi to organizację rzeczy i da możliwość umieszczenia zeszytów, drukarki czy książek pod ręką.

Pokój dla dziewczynki i pokój dla nastolatki

Dorastająca dziewczyna potrzebuje własnej przestrzeni, w której będzie mogła być sobą i w której młodsza siostra nie ukradnie jej ubrań czy kosmetyków. Ważne jest, aby wiedzieć, jak ustawić meble w pokoju na poddaszu. Zwróć też uwagę na wzory i dodatki. Jest w czym wybierać! Styl skandynawski, boho, pikowania, kwiaty, geometria... Niezależnie od tego, co preferuje Twoja córka, pomożemy Ci stworzyć wnętrze marzeń! Możesz stworzyć idealną przestrzeń na poddaszu dla swojej córki, wykorzystując wiele wzorów i ich różnorodne formy na frontach mebli.

Pokój dla chłopca, meble do pokoju nastolatka

Męski kącik stał się komputerowym centrum dowodzenia. Mamy tu fotel gamingowy oraz biurko komputerowe, które może posłużyć do pracy syna przy komputerze. Fotel posiada również wbudowany organizer do porządkowania kabli, dzięki czemu przestrzeń jest bardziej zorganizowana. Meblik posiada nawet kolekcję Gamer! Wyobraź sobie męskie, klimatyczne wnętrze, które przypomina poddasze gracza. Aż chce się odpocząć i pograć w gry.