Pokoje to zabawny i zajmujący mało miejsca sposób na stworzenie komfortowych pomieszczeń sypialnych. Dzieci uwielbiają spać na pryczach, zyskują wszelkie korzyści wynikające z dobrego towarzystwa oraz komfortu i indywidualnego stylu własnego łóżka. Podczas gdy ty zaczynasz twój dzieci piętrowych łóżek szukać, wiesz że tam są dosyć kilka rzeczy rozważać przed zakupem. Oto kilka prostych pytań, które mogą pomóc Ci w dokonaniu idealnego wyboru.

Kids Bunk Beds Rozważania zakupowe

1. Czy przestrzeń jest cennym towarem?

Pokoje są wspaniałymi oszczędzaczami przestrzeni, a jeśli pomieszczenie jest wąskie lub ma dziwny kształt, mogą naprawdę pomóc w zmaksymalizowaniu przestrzeni kwadratowej. Jeśli walczysz o to, aby mała przestrzeń działała, rozważ następujące kwestie:

  • Idź na prostą drabinę, zaoszczędzisz mnóstwo cennej powierzchni.
  • Wybieraj z niskiego, średniego lub wysokiego łóżka piętrowego, aby dopasować się do wysokości sufitu w twoim pokoju. (Czytaj: Jaki rozmiar łóżka jest odpowiedni dla mojego dziecka?)
  • Zbadajcie równoległe prycze, aby pomieścić nawet najdziwniejsze linie dachowe.
  • Trzyma się bliźniaczych rozmiarów łóżka i sprawdza czy ty dosyć pokój dla ciągnącego out łóżka (pęczek) lub underbed składowych kreślarzy. Możesz mieć nawet wystarczającą wysokość sufitu i powierzchnię podłogi na potrójną pryczę - goście i nocne przyjęcia są prawie gwarantowane, a wszyscy kochają spać na pryczy!

2. Czy uwielbiasz przytulać się i czytać przed snem? Potrzebujesz dodatkowego miejsca na przestój?

Jeśli cenisz sobie dobrą jakość czasu przed snem, możesz chcieć skorzystać z dodatkowej przestrzeni na dolnej pryczy. Twin over Full Bunk Beds - lub Twin over Queen Bunk Beds - dają dużo miejsca dla rodziców, aby być wygodne, zbyt. Lub, właśnie dodaje kilka plecy i poduszki i obracać denną pryczę w stałą kanapę, która jest idealna dla czytania, pracy domowej lub właśnie chłodzić out.

3. Chcesz zamienić łóżka piętrowe dla dzieci w wewnętrzne place zabaw?

Łóżko może być czymś więcej niż tylko miejscem do spania - możesz wyłuskać łóżka piętrowe dla swoich dzieci ze zjeżdżalniami, zasłonami, wieżami i górnym namiotem, aby stworzyć idealny wewnętrzny plac zabaw. Łóżko o tak dużej wartości zabawy to poważna konkurencja dla każdego placu zabaw!

4. Potrzebujesz spać więcej niż 2?

Istnieje wiele opcji spania trzech i czterech z potrójnym łóżkiem piętrowym i poczwórnym łóżkiem piętrowym. Połóż 3 łóżka jeden na drugim, połącz 2 prycze z klatką schodową, aby uzyskać ładnie wyglądającą pryczę sześciokątną lub rozważ potrójny lub poczwórny kształt litery L albo pryczę narożną. I pamiętaj, że możesz wybierać spośród wielu różnych opcji drabinek, aby dostosować swoje idealne dopasowanie. Dodając do tego łóżka piętrowe - tak jak w przypadku pryczy sześciokątnej - można stworzyć miejsce dla 8 osób! Możliwości są nieograniczone.

5. Czy w przypadku łóżek piętrowych dla dzieci bezpieczeństwo jest kwestią problematyczną?

Poręcze ochronne pomagają zapewnić naszym dzieciom bezpieczeństwo podczas zabawy i snu. Upewnij się, że zakupione łóżko ma maksymalną możliwą wysokość barierki ochronnej. Pamiętaj, że nawet jeśli masz naprawdę wysoką barierkę ochronną, jeśli dodasz pluszowy, gruby materac, ponownie zmniejszysz tę wysokość barierki ochronnej w dół. Staraj się korzystać z najwyższej poręczy i najsmuklejszego - ale wysokiej jakości - materaca, aby dostać się na maksymalną wysokość poręczy.

Wybierz łóżko wysokiej jakości! Łóżka piętrowe Maxtrix są wykonane z litego twardego drewna, więc nawet wytrzymałość trzech chłopców nie wystarczy, aby zrobić nasz triathlonowy budge! ;)

Rozważ również łóżka piętrowe z schodami dla najbezpieczniejszego wejścia. Zaprojektowane z myślą o małych stopkach z rowkami do układania i podpierania, nie możesz się z tym nie zgodzić.

6. Chcesz dodatkową przestrzeń na głowę czy pokój dla nóg?

Nawet jeśli Twój pokój ma małą przestrzeń na nogi, na górze może być dodatkowa przestrzeń! Sprawdza jeżeli ty możesz iść wysoki i tworzyć niektóre ekstra przestrzeń dla osoby w niższej pryczy. Tam są mnóstwo wysokości wybierać od, i ekstra długie zjeżdżalnie i wysokie akcesoria mogą pomagać maksymalizować współczynnik zabawa i składowe opcje. Zmierz więc dokładnie i dokonaj optymalnego wyboru dla swojego pokoju!