Maksymalizacja przestrzeni do spania na plaży, w górach i w wynajmowanych domach

Projektując przestrzenie dla gości, czy to rodzinnych czy wakacyjnych, weź pod uwagę "rzeczywiste wykorzystanie" - w jaki sposób Ty i Twoi goście będziecie rzeczywiście korzystać z tych pomieszczeń? Czy staracie się zakwaterować głównie dorosłych, czy też wasza nieruchomość jest przyjazna dla rodziny? Jeśli to drugie, to w jaki sposób można sprawić, by życie rodzinne było wygodniejsze i bardziej komfortowe? Jakie są wasze możliwości spania w dużych grupach w nieruchomościach z dwoma, trzema lub czterema sypialniami? Czy istnieją modne pomysły na meble i wystrój Airbnb?

Większość wynajmowanych domów ma małe pokoje, w którym to przypadku wyzwaniem jest zmieszczenie więcej niż jednego łóżka w przestrzeni. Zastanów się nad połączeniem dwóch lub trzech łóżek jedno nad drugim, by pomieścić wiele z nich, używając tego samego kwadratowego materiału, co jedno łóżko. To uwalnia przestrzeń do chodzenia i pozwala na więcej przestrzeni do przechowywania i hangout. Dodatkowo, wszyscy wiemy, że potencjalni najemcy chętnie zobaczyliby zdjęcia deklutrowanych pokoi, prawda? Zaparkuj swoje łóżka i zadbaj o to, by przestrzeń była otwarta i zapraszająca.

Łóżka piętrowe Maxtrix są nowoczesne, przestronne i wygodne. Przy tak wielu różnych stylach i rozmiarach, odpowiednie łóżko piętrowe dla Twojej przestrzeni i potrzeb na pewno już istnieje. Oznacza to, że nie potrzebujesz stolarza, aby zbudować łóżko piętrowe dla Twojego domu na plaży, kabiny lub wynajmu. Istnieją zalecane konfiguracje dla wszystkich scenariuszy. Szybko zajmijmy się kilkoma z nich.

Łóżka piętrowe dla wielu dzieci w jednym pokoju

Próbujesz spać dużo dzieci? Tak jest zazwyczaj, gdy rozszerzona rodzina spędza wakacje razem lub dwie-trzy oddzielne, rodzinne jednostki. Najpopularniejsze projekty, które dzieci uwielbiają to łóżka piętrowe ze schodami, łóżka piętrowe ze zjeżdżalniami lub większe łóżka, takie jak trzy i cztery łóżka piętrowe.

Schody są super bezpieczne do wspinania się i zapewniają znacznie szerszą podstawę do schodzenia. Dzieci kochają je, ale rodzice również. Mają to dodatkową gwarancję, że małe dzieci bezpiecznie wchodzą i schodzą. Schody są podwójne jako szuflady komodowe, co naprawdę pomaga w przechowywaniu przedmiotów podczas pobytu gości. Dodatkowo każdemu, kto układa łóżka i zmienia pościel, może spodobać się dodatkowy schodek. (Oto wspaniały, szybki poradnik opisujący wady i zalety schodów i drabinek).

Bardziej niż cokolwiek innego, dzieci lubią zabawne elementy, takie jak zjeżdżalnie, zasłony i górne namioty. Przynieś zabawę do środka dla tych niefortunnych deszczowych/zimnych/nadgorących wakacji!

Potrójne łóżka piętrowe i poczwórne łóżka piętrowe to tylko zabawa. Każde kiddo ma swoją indywidualną przestrzeń, aby czuć się komfortowo, jednocześnie dzieląc pokój z kuzynami i przyjaciółmi. Pomyśl tylko o tych nocnych nocach i chichotach! Warte każdego grosza.

Wiemy, że będą się dobrze bawić, ale skąd możemy wiedzieć, że nasi młodzi goście pozostają bezpieczni? Dodane barierki ochronne na dolnej pryczy są doceniane przez wiele rodzin z młodszymi gośćmi. Rodziny mają możliwość usunięcia barierki ochronnej Maxtrix, jeśli jej nie potrzebują, lub przymocowania jej, jeśli jej potrzebują.

Zakwaterowanie osób dorosłych z łóżkami piętrowymi

Chcesz zoptymalizować miejsca do spania dla dorosłych? Tak jest często w przypadku aranżacji wnętrz Airbnb. Rozumiemy to. Dorośli czasami muszą również dzielić pokoje, zwłaszcza jeśli jesteś na wakacjach z 8, 10 lub więcej osobami. Dobra wiadomość jest taka, że łóżka piętrowe są idealne również dla dorosłych. Dzięki większym i szerszym opcjom łóżek, takim jak XL i Queen, dłuższe ręce i nogi mają przestrzeń do rozłożenia. Tak więc, jeśli chcesz stworzyć nowoczesny, zabawny sposób na spanie wielu dorosłych osób w Twoim obiekcie wakacyjnym, spójrz na nasze łóżka piętrowe Queen!

Wszystkie łóżka w rozmiarze XL i Queen Bunk mogą utrzymać do 2 ton wagi z dodatkowym metalowym prętem dodanym pod podstawą listwy, dzięki czemu są idealne dla dorosłych i rodzin. Bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem przy zakupie mebli. A jeśli wiesz, że Twoje łóżko będzie używane co tydzień przez różnych najemców, idź z litego drewna i konstrukcji, więc wiesz, że Twoi goście będą spać bezpiecznie. Wynajem mebli jest zdecydowanie wystawiony na próbę!

Śpij całą rodzinę w jednym pokoju

Poza tradycyjnymi łóżkami piętrowymi, które są układane w stosy, istnieją inne możliwości spania wielu osób - jak rodzina - w jednym pokoju. Niektórzy goście mogą mieć małe dzieci, więc współspanie może być dla nich ważne. Królowa łóżko z wyciąganym łóżkiem kufrowym (przechowywanym pod spodem, gdy nie jest używane) może służyć jako lepsza opcja dla tej rodziny składającej się z dwóch lub trzech osób. Młodsze dziecko lub dwoje może spać tuż obok mamy/ taty, bez konieczności wspinania się po drabinie piętrowej. Zainspiruj się tymi pomysłami na dekorację Airbnb.

Podczas gdy większa rodzina może chcieć łóżko piętrowe z łóżkiem w pniu, które bardzo wygodnie może spać sześć!

Piętrowe lub nie piętrowe wraca do pierwotnego celu, jakim jest przestrzeń. Zastanów się więc, kto będzie spędzał czas w Twoim domku na plaży lub w domku letniskowym i daj wiele możliwości zakwaterowania osobom, które będą spędzały najwięcej czasu w Twoim domku letniskowym lub wynajmie Airbnb.

Coastal Beach Bunk Beds that Sleep Four

Oto doskonały przykład wynajmu plażowego w pięknej Isle Of Palms, w Południowej Karolinie. Wyzwaniem było stworzenie przestronnych pomieszczeń sypialnych przy jednoczesnym zachowaniu nadmorskiego i eleganckiego wyglądu i wystroju. Pomieszczenie, w którym mieliśmy pracować, miało dość standardowy rozmiar, ale musiało wygodnie pomieścić cztery osoby - dzieci i/lub dorosłych. Rozwiązaniem było łóżko piętrowe Twin XL High Bunk ze schodami.

Właściciele współpracowali z zespołem projektantów Maxtrix, aby zapewnić możliwość pracy dwóch łóżek "Whopper XL" naprzeciwko siebie na przeciwległych ścianach. Po sprawdzeniu, że tak się stanie, w efekcie końcowym uzyskano dobrze rozplanowany układ, który idealnie pasuje do pomieszczenia i projektu.

Łóżka piętrowe Queen Bunk do wąskiego pokoju

Dla innego klienta Maxtrixa, który miał węższy pokój, co oznaczało, że nie mógł ustawić dwóch oddzielnych łóżek obok siebie, pracowała wysoka królowa nad łóżkiem piętrowym z zakrzywioną drabinką. Zapewniło ono wystarczająco dużo miejsca dla gości, aby mogli rozciągnąć się w rozmiarze Queen, jednocześnie maksymalizując wysokość nad głową i sufitu. To łóżko wygodnie pomieści cztery dorosłe osoby.

Nie zapomnij o materacu łóżka piętrowego

Po wybraniu odpowiednich łóżek piętrowych na plaży, w górach lub w domu wakacyjnym, nie zapomnij przemyśleć decyzji o materacu. Im grubszy materac, tym mniej miejsca na głowę będziesz miał między dolną a górną pryczą lub między górną pryczą a sufitem.

Ponadto, dlaczego nie zwiększyć wysokości poręczy? Polecamy 5-calowe, niskoprofilowe, wysokiej jakości materace. Są lżejsze i łatwiejsze do odebrania przy zmianie prześcieradeł (co często robisz z najemcami). Oto pomocny przewodnik po materacach piętrowych, aby uzyskać więcej informacji.

Niestandardowe łóżka piętrowe do wynajęcia domków

Nawet małe przestrzenie o dziwnych kątach można przekształcić w wygodne miejsca do spania. Jak już wspomniano, często kosztowne i czasochłonne jest zlecenie stolarzowi zaprojektowania elementu, który będzie pasował. Pozwól nam pomóc! Nasz zespół projektantów opracuje projekt pokoju na podstawie Twoich wymiarów i poleci Ci, jak pomieścić najwięcej osób w danej przestrzeni. Pomyślcie o dwóch do dziesięciu! Masz wiele pokoi do umeblowania? My też możemy to zrobić. Sprawmy, aby Twoja plaża, domek lub wynajęta nieruchomość była jak najlepsza, aby Twoi goście chcieli wracać rok po roku.