Dbałość o nasze środowisko naturalne jest jednym z naszych najważniejszych priorytetów. Nasze projekty są przeznaczone przede wszystkim dla rodzin, funkcjonalność dla nas równa się długowieczność. Chcemy, aby nasze meble służyły Waszej rodzinie przez dziesięciolecia. W tym celu stosujemy materiały, które są trwałe, a każdy projekt jest starannie przemyślany.

Naszym podstawowym materiałem jest sklejka brzozowa balticowa. Sklejka składa się z warstw litego drewna, żadna część pnia nie jest marnowana w produkcji sklejki. Dowiedz się więcej o naszych materiałach tutaj.

Dumbo Low Loft Bed

Nasze łóżko Dumbo Loft to popularny wybór dla jedynego dziecka. Łóżko na poddaszu posiada dużą przestrzeń na biurko do odrabiania zadań domowych, szafki do przechowywania oraz łóżko w jednym. Ale ta opcja może być niedostępna dla dzieci poniżej 6 roku życia. Dlatego stworzyliśmy naszą wersję Low Loft. Zamiast kupować dodatkowe łóżeczko dla małego dziecka, Low Loft zaczyna się jako niskie łóżko z łóżeczkami pod spodem. Po osiągnięciu przez dziecko wieku, łóżko może być podniesione za pomocą dodatkowej półki na książki do standardowej wysokości łóżka na poddaszu.

Czasami dzieci mogą zdecydować, że nie chcą już mieć podniesionego łóżka na strychu, lub że nie będzie miejsca, jeśli się przeprowadzasz. W tych przypadkach, łóżko może zostać zmienione. Łóżko leży bezpośrednio na regałach z książkami. Można je łatwo zdemontować. Gdy ty usuwasz łóżko ty zostawiasz z dwa dużymi składowymi szafkami używać dokąd kiedykolwiek lubisz.

Łóżka piętrowe, które można rozdzielić

Mamy kilka modeli łóżek piętrowych, które rozkładają się na dwa podwójne łóżka. Ważne jest, aby łóżka piętrowe przekształcać w przypadku, gdy rodzeństwo nie dzieli już pokoju lub nie lubi się wspinać.

Nasze brooklyńskie modele, które mogą być podzielone na dwa łóżka, to nasze LoLo i Cabin.

Z naszej kolekcji Essentials, łóżko piętrowe Cabina może być również dzielone. Uważamy to łóżko za opcję 3 w 1. Łóżko piętrowe Cabina Bunk może być montowane w różnych konfiguracjach. Po rozdzieleniu łóżka mogą być identyczne lub mogą być podwójnym łóżkiem i łóżkiem dziennym i oczywiście składać się jako łóżko piętrowe.

Łóżka Tuck Beds

Nasze Łóżka Murphy'ego mogą pomóc przekształcić pokój, w którym są zainstalowane. Łóżko Murphy'ego składa się do szafki i oczyszcza powierzchnię podłogi. To może pomóc w małych apartamentach typu studio lub sypialniach gościnnych, które muszą być podwójne jako domowe biuro, pokój zabaw lub inna przestrzeń życiowa.

Przechowywanie modułowe

Nasza seria modułowa jest niezbędna do stworzenia przestrzeni, która wydaje się być wbudowana, a jednocześnie umożliwia szybką adaptację. Elementy modułowe mogą być dodawane i układane razem, aby stworzyć mebel ścienny unikalny dla Twoich potrzeb. Można je również szybko przenieść do innych pomieszczeń lub domów, jeśli pozwala na to przestrzeń.