CO TO SĄ AKCESORIA ŁÓŻKOWE?

Kochamy meble, które są w jednym, więc stworzyliśmy akcesoria łóżkowe. Akcesoria te mogą zwiększyć funkcjonalność Twojego łóżka. Mogą one zwiększyć pojemność przechowalni w pokoju, a nawet umożliwić nocowanie gości.

JAK MOGĘ ZWIĘKSZYĆ PRZESTRZEŃ DYSKOWĄ W MOIM POKOJU?

Przechowywanie wszystkich zabawek i ubrań dla dzieci jest czasem trudne w mniejszych przestrzeniach, nawet bardziej, jeśli nie masz wbudowanego magazynu. Trundle składowe szuflady są idealnym rozwiązaniem. Pasują one pod większością naszych łóżek piętrowych (minus te, które leżą bezpośrednio na ziemi), łóżek platformowych, a nawet są zintegrowane z naszym łóżkiem Dumbo Storage Bed.

Szuflady na bagażniki posiadają trzy głębokie szuflady bezpośrednio pod łóżkiem, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla dzieci do przechowywania ich ulubionych przedmiotów.

Nasze łóżko Trundle Bed pozwala większej liczbie dzieci spać w tym samym pokoju. To idealne miejsce na nocleg dla każdego gościa i na najlepsze miejsce do spania. Nie potrzeba więcej śpiworów.

W łóżkach Trundle zastosowano standardowe, podwójne materace o grubości 5 cali.

STOLIK NOCNY DO ŁÓŻEK PIĘTROWYCH

Nasza taca do zawieszania może przypiąć się do każdej szyny na naszych łóżkach. Można jej używać na loftach, pryczach, a nawet na platformach. Statyw nocny dla dzieci może się poruszać w zależności od potrzeb i może pomieścić chusteczki higieniczne, szklankę wody, książki, lampy do czytania i wszystko, czego może potrzebować Twoje dziecko.

Uwielbiamy dodawać te tacki na łóżkach piętrowych i strychowych, aby dzieci nie musiały od razu zjeżdżać po potrzebne rzeczy.

Taca wisząca ma 15" L, ale w razie potrzeby może być wykonana w różnych długościach.

ZWIĘKSZAJĄ BEZPIECZEŃSTWO ŁÓŻKA DLA MALUCHÓW.

Przejście z łóżeczka dziecięcego do dużego łóżeczka może być zniechęcające dla małych dzieci. Zdejmowana barierka ochronna dodaje łatwość umysłu i zwiększone poczucie bezpieczeństwa zarówno dla rodzica jak i dziecka. Wystarczy umieścić ją pod materacem dolnego łóżka i dopasować. Gdy dziecko poczuje się komfortowo w nowym łóżku, można je szybko i bez trudu wyjąć.