Nadszedł czas, aby wykorzystać każdy centymetr przestrzeni we wspólnych pokojach dziecięcych. Wiemy jak trudne może być utrzymanie czystości w pokojach starszych dzieci, dziesiątek czy nastolatków. W międzyczasie błagają o indywidualne przestrzenie, stanowiska pracy, aby pomóc im się skupić i przechowywać wszystkie swoje "rzeczy". Jest to prawie niemożliwe. Na szczęście są projekty łóżek, które mogą pomóc. Zmaksymalizuj przestrzeń na podłodze dzięki stylowemu wyglądowi, który spełni wszystkie trzy funkcje - spania, przechowywania i nauki. Przejdź do High Rise!

Wspaniała wiadomość o High Rise jest taka, że zmieści się on w sypialniach z zaledwie 8'' sufitami. Tak więc, nawet jeśli łóżko jest podwyższone, aby zmaksymalizować wysokość stania pod spodem, jest jeszcze wystarczająco dużo miejsca, aby usiąść wygodnie na górnych łóżkach.

Oto rozkład wymiarów HighRise:

Z ponad czterema stopami prześwitu pod łóżkiem, ta przestrzeń jest idealna na biurko, schowek, miejsce do zabawy, lub ich kombinację! W tym specyficznym zestawie, dwa regały z pięcioma półkami siedzą idealnie pod spodem i wypełniają podłogę do przestrzeni pod łóżkiem. Jest to świetna opcja dla zapalonego czytelnika lub nastolatków z dużą ilością podręczników do nauki.

Zupełnie nowe narożne biurko studyjne firmy Maxtrix idealnie pasuje do regałów. Jest ono zgrabne i proste, zaprojektowane z myślą o minimalistach. Nowoczesny wygląd jest bardziej przystępny cenowo i pasuje do krótkiego końca wielu loftów i prycz w stylu Maxtrix lub ułożenia ich wzdłuż tylnej części łóżka, jak pokazano tutaj.

Użyj przestrzeni na końcu "L" w kształcie narożnika loft dla jeszcze większej ilości kawałków do przechowywania, takich jak komody (lub nawet drugie biurko dla rodzeństwa!) Wszystkie produkty Maxtrix przypadku są tej samej szerokości, więc można mieszać i dopasować idealną ilość nauki i przechowywania dla Twojego pokoju dzieci. Uwielbiamy jak trzy szufladowe komody zaokrąglają wygląd (opcja, aby przejść z czterech lub pięciu).

Szukasz innego wzoru, ale kochasz HighRise? Nasze najlepiej sprzedające się narożne łóżko na poddaszu można przekształcić w tak wiele różnych stylów. Oto ulubieniec klienta w tym pięknym pokoju młodej dziewczyny wpatrujący się w HighRise z różnymi elementami biurka i przechowywania (pokazano kilka różnych sposobów).

Zauważ, że w tej konfiguracji dostępne są również drabinki pod kątem. W zależności od miejsca w pokoju i wieku dziecka, wybierz drabinki proste lub kątowe (dostosowane do obu stron łóżka).

Zapewniliśmy nawet starszym dzieciom i młodzieży bezpieczne wchodzenie na górne łóżka z rowkami bezpieczeństwa na każdym stopniu drabiny. Wysokie poręcze - najbardziej skuteczne z niskoprofilowymi materacami - maksymalizują wysokość nad głową i stanowią dodatkową barierę bezpieczeństwa.