Unoszący się nad ziemią, jak nasz Flote Desk i z dużą pojemnością magazynową, jak Dumbo Desk, ten hybrydowy, pływający biurko stał się naszym nowym ulubionym. Dzięki czystym liniom i rozległej powierzchni, biurko to jest odpowiednie dla dzieci, dorosłych i każdego pomiędzy nimi. Biurko dostępne jest w kolorze dębu, brzozy, bieli i orzecha włoskiego lub w niestandardowych kolorach.

Jak ono pływa?

Użycie knagi, którą biurko "zawiesza" na montażu jest proste. Ponieważ biurko nie jest wbudowane w przestrzeń, można je później przenieść do innego pomieszczenia.

Co czyni to biurko wyjątkowym?

Przy imponującej długości ośmiu stóp, to biurko ma wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić duży komputer stacjonarny i z dodatkową przestrzenią do pisania i rozłożenia w czasie pracy. Siedząc tylko kilka cali krócej niż standardowe biurko dla dorosłych, jest ono wygodne w użyciu dla wszystkich grup wiekowych.

Dziewięć szuflad różnej wielkości otacza biurko, aby pomieścić wszystko, od dużych książek po ołówki i papier. Nad biurkiem znajdują się również trzy rzędy półek, na których można przechowywać i wyświetlać najważniejsze dla siebie pamiątki.

Dwa rzędy drucianych półek pod biurkiem utrzymują bałagan na uboczu. Tutaj możesz przechowywać kable przedłużające, modemy i wiele innych. Tylne otwory na powierzchni biurka łączą się z półkami pod biurkiem, utrzymując biurko jak najbardziej uporządkowane.