Wygląda na to, że wszyscy w domu denerwują się, gdy nadszedł czas, by nasze małe dzieci zaczęły chodzić do przedszkola. W rzeczywistości prawdopodobnie radzą sobie z tym lepiej niż my jako rodzice. ;) Jest jednak kilka rzeczy, które możemy zrobić w domu, aby pomóc im dobrze się przejść. Przede wszystkim upewnijmy się, że są dobrze wypoczęte i gotowe na pół lub cały dzień zabawy, a w niektórych przypadkach na naukę w domu lub naukę wirtualną. Zaczyna się to od dobrego ustawienia ich sypialni. Możemy Ci w tym pomóc z naszymi meblami przedszkolnymi.

Meble do sypialni dla przedszkolaków

Łóżka dla przedszkolaków i maluchów

Spać! To chyba najważniejszy składnik sukcesu naszych przedszkolaków. Zacznij ćwiczyć dobre rutyny już teraz w miesiącach letnich, aby nie wpadły w żadne złe nawyki snu. Oto pięć wskazówek, które pomogą osiągnąć sukces podczas letniego snu.

Właściwe łóżko pomaga zapewnić dobry sen przedszkolakowi. Tutaj są niektóre nasz popularni berbecia łóżka - pamiętają że wszystkie nasz łóżka są dostosowywający w że ty możesz wybierać colour wykończenie, headboard i footboard style i opcjonalni akcesoria jak top namioty i zasłony.

Stoły dla niemowląt i przedszkolaków + biurka

To wymaga więcej niż tylko dobrego snu! Organizacja to umiejętność, której nawet młodzi przedszkolaki mogą nauczyć się w domu. Zacznij od prostych czynności, takich jak składanie spodni, układanie prac plastycznych lub papierów. To pomoże Twojemu dziecku zacząć dobry nawyk, który następnie może nosić ze sobą do przedszkola. Wspaniała komoda lub kosz na zabawki mogą zrobić całą różnicę w czasie sprzątania. Stół do zabawy i zestaw krzesełek może pomóc im w ustawieniu się na czas pracy domowej lub rzemieślniczej i łatwo przenieść się w skupiony stan umysłu. I, miękkie, słodkie akcesoria mogą sprawić, że pokój będzie zabawny! Oto niektóre z naszych ulubionych akcesoriów dla maluchów i przedszkolaków:

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Czy Twoje dzieci wyrastają z lat przedszkolnych? Nie martw się... możesz kontynuować z łóżkiem i meblami Maxtrix i przestawić je lub zmienić ich wygląd na zupełnie inny. Zacznijmy od kilku pomysłów w naszej szkole podstawowej i gimnazjum.