"Mamusiu, chcę łóżko piętrowe!" Łatwo zrozumieć, dlaczego dzieci chcą łóżka piętrowe. Co jest lepsze od wspinania się do swojej własnej "prywatnej" przestrzeni, gdzie innym nie wolno? Albo, jak fajnie jest odtwarzać te same aranżacje do spania, które miały na letnim obozie? Rozumiemy, dlaczego rodzice szukają najpierw "łóżek piętrowych", gdy nadszedł czas, aby przemeblować pokoje swoich dużych dzieci.

Ale, jest to powszechne nieporozumienie, które chcielibyśmy zająć się jako eksperci od łóżek piętrowych! Masz na myśli zakupy na prycze lub lofty? Łóżka strychowe również siedzą wysoko i zapewniają wiele z tych samych funkcji, co siostra, łóżko piętrowe. Rozważając wiele opcji snu w pokoju dziecka, znasz główne różnice (i możliwości) między łóżkiem piętrowym a łóżkiem na poddaszu - więc kiedy przychodzi czas na sklep meblowy, znasz dokładną terminologię, której należy użyć!

Łóżka piętrowe czy loftowe? Porozmawiajmy o łóżkach piętrowych

Łóżko piętrowe jest zdefiniowane jako co najmniej dwa łóżka, które są ułożone jeden na drugim i tworzą jedną całość. Jeśli potrzebujesz co najmniej dwóch łóżek w jednym pokoju, a nie masz zbyt wiele miejsca, łóżko piętrowe może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Oczywiście, istnieje wiele różnych wariantów łóżka piętrowego:

- Tradycyjne podwójne łóżka piętrowe

- Wielu ludzi uwielbia dodatkową przestrzeń, jaką zapewnia dolna prycza w bliźniaczej nad pełną pryczą. Bez względu na to, czy idziesz z drabinką pod kątem, czy z łóżkiem piętrowym ze schodami ułatwiającymi wejście na górną pryczę, masz klasyczny wygląd, który pomieści wszystko:

- Jeśli potrzebujesz spać więcej niż dwa razy w pokoju, poszukaj potrójnej lub poczwórnej pryczy. Jeśli nie podoba Ci się wygląd piętrowy lub masz ograniczenia przestrzenne, spróbuj łóżka piętrowego w kształcie litery l lub narożnej pryczy. Śpi trzy z dużą ilością miejsca pod biurkiem, na wieszaku lub w magazynie.

- Łóżka piętrowe są dostępne z różnymi opcjami wejścia, takimi jak proste drabinki, drabinki kątowe lub schody.

Oto przykład z zakrzywioną drabiną:

- Możesz dodać dodatkowy magazyn na łóżko piętrowe lub nawet dodać trzecie łóżko piętrowe, aby dodać więcej miejsca do spania. Sumo" pokazuje nam, jak piękne jest wykończenie kasztanowe i jak funkcjonalne są stopnie schodów dla bezpiecznego wspinania się:

- Na koniec, z łóżkami piętrowymi, możesz się przebrać i uzupełnić swoją pryczę zasłonami i zjeżdżalniami - coś w czym się specjalizujesz! Oto przykład z "Poof" z zasłonami na dole: kupuj wszystkie koje Play Bunks

Bunks czy Lofts? Porozmawiajmy o łóżkach na poddaszu

Łóżko strychowe jest pojedynczym łóżkiem, które jest podnoszone na podporach na tyle wysoko, aby umożliwić wykorzystanie powierzchni podłogi poniżej do różnych celów. Jeśli jesteś po uczuciu "śpiącego wysoko", ale nie potrzebujesz dwóch łóżek w pokoju, łóżko na poddaszu może być dla Ciebie idealną opcją.

Dodatkową zaletą łóżka strychowego jest ogromna ilość wolnej przestrzeni na podłodze - tuż pod łóżkiem. W odróżnieniu od łóżka piętrowego, gdzie ta przestrzeń jest zajmowana przez dolną pryczę, łóżko na poddaszu pozwala stworzyć przestrzeń do zabawy z ładnymi zasłonami, przestrzeń magazynową z komodami lub regałami na książki lub obszar do dodania biurka lub sofy. Na stronie

"Wielki" niski loft pokazany jest tutaj z biurkiem i komodą jako przykład:

Podczas gdy wiele osób może myśleć o łóżkach na strychu dla akademików lub starszych dzieci, tak naprawdę można je dostać na różnych wysokościach:

- Zaczynając od niskiego strychu, który jest idealny dla dzieci w wieku szkolnym. Dodaj zjeżdżalnie lub zasłony do zabawy dla większej zabawy:

- Środkowy loft, który działa dobrze, aby dodać dużo przechowywania pod spodem.

- Albo wysoki loft, który pozostawia mnóstwo miejsca na biurka lub dodatkowy schowek pod łóżkiem. Z naszymi nowymi łóżkami loftowymi w rozmiarze XL i Queen, nawet licealiści i studenci znajdują nasze wysokie lofty do nauki w idealnym rozmiarze. Sklep wszystkie wysokie/wielkie lofty - Możesz również wybrać narożny loft, który w zasadzie łączy dwa łóżka loftowe w poprzek narożnika od siebie - świetny dla dwójki dzieci dzielących pokój i wykorzystujących całą możliwą powierzchnię podłogi. Oto spojrzenie na "High Rise":

Teraz, gdy wiesz, czy chcesz łóżko piętrowe, czy łóżko na strychu, możesz łatwo rozpocząć poszukiwania. I, pamięta, ty kupujesz łóżko który trwa od berbeć nastolatka. W każdej chwili możesz skonfigurować nasze łóżka piętrowe lub strychowe. Łóżka piętrowe mogą stać się dwoma podwójnymi lub pełnymi łóżkami, a niskie lofty mogą stać się wysokimi loftami lub łóżkami piętrowymi. Więc, nigdy nie utkniesz z jednym łóżkiem!