Każdy rodzic ma problemy z usypianiem dziecka w pewnym momencie. Dzieci często niechętnie trzymają się swojego setu pora snu, i dostawać one kłaść się i zamykać ich oczy mogą czuć jak potężny wyzwanie.

Ale z te unikalnymi łóżkami dla dzieci, twój maluchy będą tak samo podekscytowani dla pora snu jak ty. Each te łóżka zamienia pora snu w zabawne doświadczenie, i niektóre one mogą robić wstawać w ranku bardziej ekscytujący zbyt!

1: Domek na drzewie Łóżko piętrowe ze ślizgawką

To łóżko piętrowe na drzewie autorstwa Mathy By Bols jest jednym z najbardziej ekscytujących łóżek dla małych dzieci. Łóżko jest zaprojektowane jak drewniana kabina, a w górnej kabinie znajduje się drabinka i być może najbardziej ekscytująca cecha, zjeżdżalnia w dół! Dolna prycza może służyć jako miejsce do spania, a jeśli masz dwójkę dzieci, to jest to świetne łóżko dla rodzeństwa - choć mogą się kłócić o to, kto dostanie górną pryczę!

Jakby to łóżko piętrowe nie było wystarczająco chłodne, ono także przychodzi w 19 różnych kolorach, więc ty możesz wybierać twój dzieci ulubieniec lub cień który dopasowuje projekt twój dzieci pokój.

2: Łóżko Jeepa Willy'ego

Jeśli twoje maleństwo kocha samochody, to może to być ich wymarzone łóżko. Z łóżkiem Jeepa Willy'ego, dzieci mogą spać w swoim własnym samochodzie. To łóżko pasuje do standardowego pojedynczego materaca i możesz wybrać czy łóżko jest malowane czy nie. Wybór nielakierowanego daje Ci swobodę w malowaniu łóżka z dzieckiem i uwalnia Twoją kreatywność. Z drugiej strony, malowane łóżka są pięknie ozdobione zielenią Jeepa z realistycznymi detalami.

3: Łóżko Hangout Loft

Hangout Loft Bed by Lifetime Kidsroom łączy w sobie ekscytujące łóżko i melinę do zabawy w jednym projekcie. Łóżko to ma formę miniaturowego domku, a na jego szczycie - powierzchni "loftowej" - znajduje się materac o wymiarach 90x200cm. Na strychu znajduje się również mini lukarnina, przez którą dzieci mogą się rozglądać. W dolnej części Hangout znajduje się plac zabaw z drzwiami i dwoma oknami.

Dodatkową zaletą tego łóżka jest to, że jest ono wykonane z drewna pochodzącego z zrównoważonego lasu sosnowego, więc jeśli szukasz ekologicznego łóżka dla dzieci, to jest ono dla Ciebie.

4: Łóżko piętrowe w autobusie w Londynie

Londyńskie łóżko piętrowe w autobusie to zabawne łóżko dla rodzeństwa, a ponadto jest super przytulne! Zaprojektowane jak tradycyjny londyński autobus, dzieci mogą wpełznąć do łóżka po wejściu przez drzwi z tyłu autobusu.

To łóżko w autobusie jest pomalowane na jaskrawo czerwono (tak jak prawdziwy londyński autobus!), lub może być niepomalowane, jeśli chcesz je samodzielnie udekorować.

5: Łóżko piętrowe Campervan Bay

Kolejnym łóżkiem, które jest idealne dla rodzeństwa jest łóżko piętrowe Campervan. To łóżko jest - jak się domyślacie - zaprojektowane jako VW campervan. Jedno łóżko znajduje się na dachu kampera, a drugie wewnątrz vana.

Aby dostać się na górną pryczę, dzieci muszą wspiąć się po drabinie zaprojektowanej jak deska surfingowa opierająca się o furgonetkę. Na dolnej pryczy znajdują się drewniane przesuwne drzwi, dzięki którym dzieci mogą poczuć campingowy styl życia, zamykając drzwi i wyskakując przez okna. To łóżko jest fantastycznym wyborem dla plażowych niemowląt i dzieci, które już rozwinęły wędrówkę.

6: Ręcznie robione łóżko do namiotu kabinowego

Dla dzieci, które uwielbiają wypoczynek na świeżym powietrzu, to ręcznie wykonane łóżko namiotowe w kabinie daje dzieciom możliwość doświadczenia biwakowania w ciepłym i bezpiecznym wnętrzu, ze wszystkimi komfortami domowymi. Być może nie jest to to samo, co spanie pod gwiazdami, ale jest to następna najlepsza rzecz! I zawsze możesz stworzyć scenę gwieździstą dla swojego malucha, łącząc to łóżko namiotowe z naklejkami na rozgwieżdżone ściany.

W "namiocie" znajdują się płócienne ściany boczne, które otwierają się jak daszek, są podtrzymywane przez dwa kije lub mogą się zamykać, aby stworzyć łóżko przypominające jamę. Namiot jest również dostępny w 25 różnych kolorach, dzięki czemu można wybrać kolor pasujący do sypialni dziecięcej.