Gratulacje dla niedawnych maturzystów, którzy ukończyli ważne egzaminy i osiągnęli znaczące postępy; szczególnie, że wielu podróżowało po nieznanych terytoriach, kończąc szkołę w domu. Teraz nadszedł czas, aby przygotować się do kolejnego rozdziału w życiu, który jest ekscytujący, ale również trochę przerażający. Pamiętamy całą tę nerwową energię związaną z przygotowaniem do szkoły średniej i college'u.

Chcesz uprościć szukanie mebli w domu, akademiku i mieszkaniu? Skorzystaj z naszego przewodnika poniżej lub kup naszą kolekcję mebli licealnych i college'owych z naszymi najlepiej sprzedającymi się i najpopularniejszymi łóżkami na poddaszu, łóżkami piętrowymi, biurkami i łóżkami do nauki dla wschodzących licealistów i studentów. Niezależnie od tego, czy wyjeżdżają, czy też uczą się w domu przez Internet, ustaw je na sukces z meblami z litego drewna do pokoi nastoletnich, wirtualnej nauki szkolnej i życia w akademiku.

Łóżka strychowe z biurkami do sypialni, akademików i apartamentów

Wysokie lofty są preferowane przez licealistów i studentów, ponieważ siedzą wystarczająco wysoko nad ziemią, co jest wspaniałe z dwóch powodów. Po pierwsze, studenci czują, że ich kwatery sypialne we wspólnym pokoju są bardziej prywatne, z podniesionym łóżkiem, a po drugie, pod łóżkiem jest dużo miejsca do nauki i przechowywania rzeczy osobistych.

Z tego powodu nasze łóżka do nauki na wysokim i bardzo wysokim strychu są bardzo popularne. Rozmiary łóżek wahają się od Twin i Full do Twin XL, Full XL i Queen. Dodaj długie biurko pod łóżkiem, aby uzyskać najlepszą kombinację gabinetu i snu lub wykorzystaj miejsce na samodzielne regały na książki, komody, szafki nocne lub mniejsze biurka.

I pamiętaj, że wszystkie lofty z łatwością dostosowują się do wymiarów pomieszczenia, dzięki czemu wejście po drabinie może się odwracać i zmieniać strony (nawet usiąść na podnóżku) w razie potrzeby za tę samą cenę.

Łóżka piętrowe i narożnikowe do przestrzeni wspólnych

Starasz się zmieścić wielu nastolatków w jednej przestrzeni? Nie możesz się pomylić z łóżkami piętrowymi - szczególnie większe rozmiary są teraz dostępne w XL & Queen dla dłuższych nóg i ramion. Łóżka piętrowe w rozmiarze Maxtrix Queen są idealne dla nastolatków, a ta konfiguracja jest Best Seller:

Potrzebujesz dwóch różnych rozmiarów? Spróbuj Twin XL nad łóżkiem piętrowym Queen, które jest popularne wśród tweensów, nastolatków, a nawet dorosłych!

I, nie zapomnij o innej wspólnej opcji sypialni. Narożne łóżka piętrowe zapewniają miejsca do spania dla więcej niż jednego dziecka, a ty masz dedykowaną przestrzeń do nauki lub relaksu.

Łóżka Queen Beds dla Sypialni Licealnych, College & Dorm

Masz szczęście, że dostałeś prywatny pokój w akademiku lub mieszkanie poza kampusem? Wciąż w domu na liceum? Wiele z nich jest w 2020 roku, a rodzice tworzą bezpieczne kwatery dla nastolatków i studentów, aby rozwijać się z wirtualnej nauki. Jeśli współdzielenie przestrzeni i prywatności nie jest problemem, polecamy łóżko Queen z niską płytą podłogową. Wypróbuj kilka różnych stylów headboardów - zakrzywione, panelowe lub listwowe - w swoim ulubionym wykończeniu - białym, kasztanowym lub naturalnym - i stwórz idealny wygląd pojedynczego łóżka!

Meble studenckie dla studentów

Zmaksymalizuj dowolną konfigurację Maxtrix poprzez dodanie schowka pod łóżkiem lub wysuwanych łóżek bagażowych dla przyjaciół.

A samodzielne biurka są zawsze ładne! Mamy idealny wybór dla starszych licealistów i studentów z głębokimi szufladami, które pomieszczą masywne podręczniki!

Wskazówki dla nastolatków

Stworzenie cichej przestrzeni wolnej od rozpraszania uwagi - dedykowane miejsce pracy pomaga utrzymać koncentrację i wyśrodkowanie uczniów. Cisza nie musi oznaczać ciszy. Niektóre dzieci lepiej radzą sobie z muzyką podczas nauki i odrabianiem zadań domowych. Zwłaszcza jeśli są w szczególnie głośnym otoczeniu od innego rodzeństwa lub w hałasie z zewnątrz. Stworzenie miejsca, w którym dziecko będzie mogło skupić się tylko na swojej pracy, sprzyja spójności i buduje dobre nawyki.

Organizacja - W miarę jak dzieci dorastają, ich obciążenie pracą w szkole jest coraz większe. Dajcie im przestrzeń do przechowywania wszystkich potrzebnych im materiałów, aby odnieść sukces. Dodanie sprzęgła do biurka lub regału na książki może pomóc utrzymać wszystkie materiały do nauki w zasięgu ręki. Albo długie biurko z dodatkową przestrzenią do przechowywania notatników, książek i przyborów do rysowania.

Zachowaj je w osobistym i niepowtarzalnym stylu - Accessorize! Udekoruj i zachęcaj swoje dziecko do spersonalizowania swojej przestrzeni. Tworzenie pozytywnego środowiska do nauki jest tak samo ważne jak utrzymanie go w czystości i organizacji. Wiesza dobre stopnie na ścianie jako przypomnienia jak awesome twój dziecko robił na ten matematycznym teście. Inspirujące cytaty są zabawne, łatwe do znalezienia i wydrukowania z Pinteresta.