Zakupy na łóżko dla malucha? Cóż, jako rodzice maluchów lub małych dzieci, wiemy, że masz pełne ręce roboty. ;) Kupować berbecia łóżko może być pierwszy "prawdziwy" łóżko po łóżeczku, i tam jest dużo rozważać - bezpieczeństwo, wygoda, styl i zabawa! Początek - lub koniec - twojego poszukiwania z naszym najlepiej sprzedającym się "Yeah" łóżkiem dla maluchów i dziewczynek! Pamiętaj, że możesz je dostać w białym, kasztanowym lub naturalnym wykończeniu!

Pięć powodów, dla których warto patrzeć na łóżko dla maluchów

1. Bezpieczeństwo: Wybierz poręcze przednie

Martwisz się o to, że twój maluch wypadnie z łóżka w nocy lub będzie się przewracał podczas zabawy? Pomogliśmy zminimalizować ten strach. Te przednie szyny bezpieczeństwa robią mię perfect wyborowi dla przejścia od łóżeczka dla pierwszy prawdziwego berbeć łóżka.

2. Styl: Akcesoria twoje Tak!

Dodawać słodkie szczegóły twój berbecia łóżko jest co ono jest wszystko wokoło. Tworzy stylowy punkt centralny w twój berbecia pokoju więc everyone patrzy naprzód iść łóżko! Jeżeli chce tworzyć ostateczny zabawa współczynnik, próbuje górę namiot!

3. Wygoda: Przytulny czas snu!

Prawy materac, poduszki i inne wygodne akcesoria tworzą miękkie & przytulne środowisko dla twój berbecia i rodziców! Mieliśmy perfect materac dla twój Daybed ale także wziąć spojrzenie przy nasz materac pokrywa, poduszki & bolsters (dostępny w tak wiele kolorach!).

4. Przechowywanie: Dodaj komody i szuflady

Przechowywanie jest często dużym zmartwieniem dla berbeci pokoje, i słusznie - ty potrzebujesz dużo przestrzeń przechować zabawki i książki! Robi Clean-up czasowi bryza z under-bed magazynu! Testowaliśmy te kreślarzi z dziećmi w każdym wieku i one z pewnością są zatwierdzeni przez mamę. Małe rączki są bezpieczne dzięki naszej wysokiej jakości konstrukcji i wzornictwu. Jesteś zainteresowany przechowywaniem pod łóżkiem?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

5. Długowieczność: Przelicza się na lata zabawy

Ty możesz tworzyć perfect berbecia łóżko dla twój potrzeb dzisiaj i także łatwo zmieniać out akcesoria, top namioty i magazyn więc twój dziecko pokój rosnąć up z one. Wiele berbecia łóżka są małe niż standardowy bliźniaczy rozmiar i dzieci szybko przerastają ten rozmiar. Ty dostajesz standardowego bliźniaka który trwa dla rok przychodzić i pracuje z standardową pościelą i akcesoriami. Podnosi up ten podstawowego berbecia łóżko opóźniony i robi mię piętrowym łóżku gdy być może rodzeństwo przychodzi. ;) Lub, robi mię loft łóżku z funkcjonalnym składem lub studiować przestrzeń pod łóżkiem! Ty kupujesz ten pojedynczego łóżko raz i ono zostaje z tobą dla rok przychodzić!