Zastanawiasz się nad opcjami łóżka do spania naszego dziecka i zastanawiasz się, jak wybrać najlepszą konfigurację do pokoju swojej dziewczynki lub chłopca? Istnieje kilka różnych sposobów, aby skonfigurować swoje dziecko's

Łóżko dziecięce z schowkiem, więc chcemy, aby proces ten był trochę łatwiejszy. Podążaj za tymi krokami i zbuduj idealne łóżko na poddaszu z magazynem dla Twojego dziecka, oszczędzając jednocześnie cenną przestrzeń w sypialni.

Tworzy składowe łóżko dziecięce w czterech prostych krokach

1. Wybierz swoje łóżko bazowe. Mamy trzy wysokości łóżka na poddaszu - niskie, średnie i wysokie. Weź pod uwagę wiek dziecka i jego potrzeby. Niski loft jest świetny dla pokoi z niskim sufitem lub gospodarstw domowych z małymi dziećmi. Środkowy loft jest prawdopodobnie naszym najbardziej popularnym łóżkiem składowym, ponieważ zapewnia trochę więcej przestrzeni dla przypadku towarów pod spodem. W końcu, wysoki loft jest wielki dla tweens, nastolatków, lub college studentów którzy mogą naprawdę spać wysoko i maksymalizować składową przestrzeń pod spodem. Więc najpierw wybierz wysokość swojego łóżka.

2. Wybierz swój styl. Pomyśl o swoim kolorze wykończenia, stylu zakończenia łóżka i rodzaju wejścia. Zacznijmy od koloru. Oferujemy wszystkie nasze łóżka w trzech wykończeniach - naturalnym, kasztanowym i białym. Twój wybór! Rama łóżka ma również trzy opcje - zakrzywiona, panelowa lub listwa.

Następnie należy wziąć pod uwagę preferencje dotyczące wejścia. Do naszych łóżek strychowych oferujemy schody, drabinki pod kątem i proste drabinki. Wskazówka: Schody dają jeszcze więcej przestrzeni do przechowywania, ponieważ każdy stopień jest szufladą (w pełni funkcjonalną). Oto szybka lektura u profesjonalistów i pionków każdego z nich. Kiedy już poznasz wysokość łóżka, kolor wykończenie, styl końca łóżka i typ wejścia, masz swoje łóżko podstawowe! Teraz, porozmawiajmy o sprawie towarów!

3. Określić ilość potrzebnego miejsca do przechowywania. Czy masz dziecko w wieku szkolnym? Bez względu na to, czy jest w K-12 czy w college'u, możesz stworzyć mnóstwo miejsca do nauki z biurkiem. Pomyśl o niskich loftach dla szkoły podstawowej i średniej i średniej lub wysokim loftie dla szkoły średniej i college'u! Co powiesz na kostkę lub pudełko na zabawki - otwierane z przodu - do przechowywania zabawek? Albo wyciągane kostki?

Masz zapalonego czytelnika lub młodego, który lubi opowiadać historie? Spróbuj regału z otwartymi półkami na wszystkie książki!

Potrzebujesz dużo miejsca na zabawę lub przebranie się? Dresser drawers są dostępne w wielu układach jak 3-drawer (niski loft), 4-drawer (mid loft) lub 5-drawer (high loft) w zależności od wysokości łóżka. Więcej składowa przestrzeń zapewnia pełny rozmiar łóżko jak pokazywać tutaj, ale także oferujemy twin rozmiar. Różnica w rozmiarze jest o szerokości regału 3-półkowego. System jest tak zaprojektowany, że wszystkie nasze artykuły mieszczą się dokładnie pod łóżkiem - tworząc świetnie wyglądającą kostkę magazynową o dużej pojemności. Wystarczy wybrać rodzaj schowka, którego potrzebuje Twoje dziecko, i nie bój się wybrać dwóch!

A może komoda i regał? :)

Wskazówka: Wszystkie nasze schowki można wyciągnąć spod łóżka, a Ty możesz dodać koronę i podstawę, aby stworzyć z nich mebel wolnostojący!

4. Weź pod uwagę akcesoria. To jest ta część zabawy. Każde łóżko do przechowywania może również stać się łóżkiem do zabawy... wystarczy dodać zjeżdżalnię, namiot górny lub zasłonę pod łóżkiem. Widzimy to częściej w naszej niskiej konfiguracji strychu dla młodszych dzieci. sklepowe lofty do zabawy Ale jeśli nie jesteś na rynku dla łóżka do zabawy, możesz również przeszukać nasz duży wybór schowków przy łóżku (szczególnie idealny dla wysokiego strychu, aby Twoje dziecko mogło ustawiać książki, napoje, przekąski i więcej tuż obok nich, bez konieczności wspinania się w dół). Mamy duże skrzynki na kwiaty, tacki nocne, stojaki na czasopisma, uchwyty na napoje i nasz wyjątkowy Maxpack. Schowki nocne w sklepie Możesz również dodać sobie komfortu dzięki naszym poduszkom i poduszkom, dostępnym w wielu kolorach i rozmiarach.

Wszystkiego najlepszego na zakupy!