Jednym z największych przekonań projektowych, na których oparliśmy ten biznes, jest posiadanie rodziny i dobry projekt może współistnieć! Uwielbiasz nowoczesne włoskie kanapy, ale masz masło orzechowe pokryte 2-latkiem? Mamy cię przykrytą. Przyjazne dla dziecka/zwierzątka/życia to nasza ekspertyza.

W miarę jak rozwijaliśmy się i udoskonalaliśmy naszą niszę, doprowadziliśmy do powstania produktów i mebli dla dzieci, które uwielbiamy wykorzystywać w naszych projektach.

KOMFORT NUGGETOWY

Dzieci uwielbiają budować, tworzyć i przemieszczać swoje ciała jak małe flexi-jogini. Wygoda bryłek to super niesamowity i pomysłowy zestaw dużych piankowych kształtów pokryty przyjazną dla nart tkaniną z mikrofibry (aka łatwa do czyszczenia!). Można go ustawić jako dwa miejsca do siedzenia, jedno miejsce do siedzenia w stylu kanapy, długi leżak / łóżko dzienne. Zbuduj fort lub zjeżdżalnię. Użyj go jako ochraniacza na wypadek upadku dla tych, którzy nie są w stanie zapobiec temu, co dzieje się wewnątrz sesji gimnastycznych. Jest on dostępny w dziesięciu różnych kolorach, więc można go łączyć i dopasowywać do kilku zestawów.

Dla mnie, komfort bryłek był odpowiedzią na tak wiele moich zmartwień jako mamy i projektanta. Jest on wykonany w całości z pianki bez twardej ramy, dzięki czemu dzieci mogą być spokojne o siebie, nie martwiąc się o to, że zapuszczą twarz do twardej ramy sofy. Pokrowce są wykonane z mikrosuszu, więc zadrapania, smugi i plamy są nietknięte. A w przypadku dużego bałaganu, Nugget Comfort można prać w pralce.

STÓŁ DO ZABAWY Z KORONĄ

Ze wszystkich stołów do gry, stół do gry Carolina z Pottery Barn Kids bierze ciasto. Są one dostępne w różnych wariantach wykończenia i można zmieniać nogi, aby dostosować ich wysokość do wzrostu dzieci. Istnieje kilka naprawdę stylowych stołów do zabawy, ale ciągle wracamy do Carolina, ponieważ sprawdza wszystkie nasze pudełka pod kątem świetnego wzornictwa, świetnej ceny i świetnej funkcjonalności.

ŁÓŻKA SPOOL

Oh, jak ja kocham szpulowe łóżka dla dzieci w każdym wieku. Sylwetka dodaje wymiaru i zainteresowania każdej sypialni, niezależnie od płci, wieku czy ogólnego schematu aranżacji pokoju. Chcesz południowy eklektyczny wygląd nastoletniego chłopca? Kobiecy i słodki dla przedszkolaka? Włóż tu łóżko szpulowe.

TORBKI BEAN

Mógłbym (i prawdopodobnie będę) stworzyć cały post na blogu zaokrąglający moje ulubione torby fasolowe do wykorzystania w przestrzeniach dla dzieci. Świetnie nadają się na główne lub dodatkowe miejsca siedzące w każdym pokoju zabaw, salonie gier, a nawet do stworzenia małego kącika do czytania w dziecięcej sypialni. Mam jeszcze klienta niezadowolonego z mojego wyboru torebek fasolowych dla swoich dzieci.