Dzieci nie mogą się doczekać, aż zasną na górnej pryczy; to jak prawo przejścia podobne do jazdy na przednim siedzeniu samochodu. Jednak rodzice martwią się o bezpieczeństwo wąskich drabinek... zwłaszcza przy nocnych przerwach na noc! ;) Jesteśmy pewni, że jest to powód do niepokoju dla wielu rodziców, którzy rozpoczynają poszukiwania podwyższonych łóżek. Teraz jako rodzice sami traktujemy te obawy poważnie i starannie projektujemy i produkujemy łóżka z trzema różnymi opcjami wejścia - drabinkami pod kątem, prostymi i schodami.

Dlaczego warto wybrać łóżko dziecięce ze schodami?

Na początek, jest to najbezpieczniejszy sposób na wejście do łóżka podniesionego jak łóżko na poddaszu lub górnej pryczy lub łóżka piętrowego, ponieważ schody mają solidne poręcze i bardzo szerokie stopnie. Dla rodziców i dorosłych jest jeszcze jeden ogromny plus - o wiele łatwiej jest dostać się na górną pryczę lub łóżko piętrowe, aby wymienić pościel lub dać buziaka na dobranoc! Weźcie pod uwagę siebie i dzieciaki przy wyborze wejścia. Posiadanie łatwego sposobu na dostęp do łóżka jako rodzic jest naprawdę bardzo ważne.

Dlaczego łóżka strychowe i piętrowe ze schodami?

Więc, chcesz wejść po schodach. Brawo! Nie zawiedziesz się.

- Mamy jedyne schody, które "dorastają" z twoim dzieckiem. Oznacza to, że możesz zacząć od niskich schodów na piętro lub strych i urosnąć do połowy wysokości lub wysokiego strychu po prostu dodając 4 stopień i wyższą balustradę. W zależności od miejsca, w którym zaczynasz proces, możesz go wykonać w trzech etapach, w miarę jak rośnie Twój syn lub córka, albo po prostu przejść z niskich na wysokie lub ze średnich na wysokie.

- Nasze schody są częścią systemu łóżka, więc możesz zdecydować, czy zainstalować je po lewej czy po prawej stronie łóżka. Jeśli się przeprowadzasz lub zdecydujesz się na zmianę aranżacji pomieszczenia, możesz w każdej chwili zmienić stronę, po której chcesz umieścić schody; są one łatwo rekonfigurowane. Jest to korzystne dla wszystkich, którzy szukają długoterminowej inwestycji! - Mają najszersze stopnie w branży - mierzą pełne 20,25" szerokości... porównaj to z innymi schodami, które znajdują się na zewnątrz podczas zakupów!

- Nasze schody mają ryflowaną, antypoślizgową powierzchnię, dzięki czemu Twoje dziecko (i Ty:) może bezpiecznie wchodzić i schodzić.- Wzięliśmy również pod uwagę poręcz i wybraliśmy grubą, łatwą do chwytania poręczę. Przekonasz się, że inne łóżka schodowe na rynku nie oferują nic, czego można by się trzymać. Dzięki nim Twoje dziecko będzie miało solidną poręcz.

- Wszystkie nasze schody są super solidne i solidne. Schody są przymocowane do łóżeczka strychowego lub piętrowego za pomocą ciężkich okuć; schody są elementem składowym właściwego łóżka, a nie tylko stoją obok niego.

- Każdy stopień to w pełni funkcjonalna szuflada z frontem z litego drewna oraz stolarka o przekroju jaskółczego ogona. Tak więc, nie tylko kupujesz bezpieczne łóżko, ale masz teraz dodatkowy magazyn na ubrania, zabawki, książki, wszystko!

- My naprawdę zwracamy uwagę na szczegóły. Z tyłu schodów dodajemy panel przeciwpyłowy - upewniając się, że zawartość szuflady jest wolna od kurzu, jak w komodzie!

- Drewniane gałki na każdym stopniu są zdejmowalne. Jeśli chcesz ubrać każdą szufladę, możesz to zrobić za pomocą opcjonalnych stalowych lub kryształowych gałek. Zrób to po swojemu!

- Wiemy, że jest to inwestycja, rodzice, i nie chcemy, abyś musiał kupować kolejne łóżko, ponieważ style i trendy się zmieniają. Posiada ono czysty, ponadczasowy design. Dolne schody są równoległe do łóżek o podwójnych rozmiarach, tworząc piękną całość. Zakup łóżko, które trwa i stylizowane jest inaczej każdego roku z zabawnymi akcesoriami!

- Możesz wybrać pomiędzy podwójnym lub pełnowymiarowym łóżkiem na poddaszu lub łóżkiem piętrowym z schodami. Nasze łóżka podwójne na pełnym łóżku piętrowym z schodami są super popularne! Zamów rozmiar, który chcesz!

- Znalazłeś na naszej stronie łóżko, które Ci się podoba, ale było wyposażone w kątową lub prostą drabinkę? Nie martw się! Schody mogą być dodane do każdej z naszych prycz lub loftów - istnieje wiele unikalnych kombinacji łóżek, jak np. trzy lub cztery prycze, narożne lofty lub prycze.

- Wreszcie wszystkie nasze łóżka ze schodami dostępne są w trzech popularnych wykończeniach: czystym naturalnym, kasztanowym i popularnym białym. Kolory te współgrają z szeroką gamą komód, biurek, regałów i akcesoriów!

Nie ma powodu, dla którego zarówno dzieci jak i rodzice nie mogliby pokochać dreszczyku emocji związanych z posiadaniem łóżka piętrowego lub strychowego.