Jako projektanci mebli na zamówienie, zajmujemy się wieloma różnymi zagadnieniami. Jedną z najczęstszych rzeczy, o które jesteśmy proszeni, jest uporządkowanie przestrzeni dziecięcej. Wymyśliliśmy kilka kluczowych rzeczy, o których warto pomyśleć, zastanawiając się nad tym, jak zorganizować pokój dziecka.

Zdecyduj, co pokazać

Przejrzyjcie to, co macie dzieci i ustalcie, co powinno zostać pominięte na wystawie. Trofea, książki i inne rzeczy, z których wasze dzieci mogą być dumne, powinny być umieszczone na otwartych półkach, aby wszyscy mogli je zobaczyć.

Trzymaj Messy Items za drzwiami

Nieporządne przedmioty, takie jak papier czy materiały rzemieślnicze, najlepiej trzymać za zamkniętymi drzwiami. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca w szafkach i szufladach, aby utrzymać te przedmioty poza zasięgiem wzroku, aby uniknąć bałaganu w pokoju.

Bądź świadomy częstotliwości użytkowania

Pomyśl o tym, czego twoje dziecko używa najbardziej. Wszystko, po co regularnie sięga, powinno mieć miejsce, które jest właśnie takie, do którego ma dostęp. Rzeczy sezonowe i mniej używane najlepiej przechowywać na dalszych, wyższych półkach.

Pomyśl o tym, co one mają

Jeśli chodzi o wybór najlepszego rodzaju strategii organizacyjnych dla przestrzeni, przedmioty, które organizujesz są tak samo ważne jak przestrzeń, którą posiadasz. Jeśli Twoje dziecko ma dużo przewodów lub kabli, dodatkowe szuflady są świetną opcją, aby utrzymać czystość na górze biurka. Jeśli Twoje dziecko ma dużo książek, zdecyduj się na bardziej otwarte półki. Jeśli Twoje dziecko ma dużo zabawek, zamknięte szafki są dobrym rozwiązaniem.