Bez uprzedzenia, Twój dom został zamieniony na miejsce do spania, nauki i rekreacji. Spędzając więcej czasu w domu, czerpiemy inspirację z projektów, które mają pomóc Twoim dzieciom - od malucha do szkoły - w nauce, zabawie i hangout. Twój dom jest teraz wszystkim! Aby obejrzeć wszystkie nasze rozwiązania, odwiedź naszą Szkołę z Kolekcji Domowej z łatwymi do kupienia kolekcjami na podstawie wieku dziecka - od przedszkola do college'u - i funkcji takich jak sen, nauka i zabawa.

Nauka w klasie dla przedszkola i szkoły średniej

Teraz, gdy Twój student studiuje w domu i wykonuje zadania, najbardziej funkcjonalnym meblem, w który prawdopodobnie będziesz musiał zainwestować jest biurko. Czy twój berbeć potrzebuje stół do zabawy dla rysowania, craftingu i kolorowania lub twój podstawowy/średni wiek dziecko potrzebuje biurko ucznia dla podręczników, Chromebooków i at-home szkolnych aktywności, tam są biurka wszystkie rozmiary dla wszystkie potrzeb.

Wszystkie biurka są wysokiej jakości o konstrukcji z litego drewna i łatwe do otwierania/zamykania szuflady z miękkim zamknięciem (dzięki czemu małe paluszki są chronione). Biurka dla uczniów, długie biurka i biurka z szufladami są w białym, naturalnym lub kasztanowym wykończeniu.

Biurka są wykonane jako samodzielne lub współpracują z innymi meblami Maxtrix w celu stworzenia konfiguracji, które łączą się w całość (pomyślmy o klockach Lego). Podobnie jak w przypadku klocków Lego, elementy te można w każdej chwili "rozebrać" i oddzielić.

Łączenie snu z gabinetem - łóżka z biurkami

Aby uzyskać najbardziej efektywny projekt i zoptymalizować przestrzeń - szczególnie w przypadku pomieszczeń wspólnych (oraz aby utrzymać porządek w domu z dala od głównych pomieszczeń mieszkalnych), spróbuj połączenia łóżka z biurkiem. Są one naprawdę funkcjonalne i oszczędzają miejsce. Od niskich łóżek do średnich i wysokich, biurka przesuwają się pod ramą łóżka, co maksymalizuje przestrzeń sypialni.

Stamtąd można podnieść łóżko wyżej, aby uzyskać więcej przestrzeni pod strychem, co jest lepsze dla gimnazjum/gimnazjum, a nawet college'u.

Ten pomysł sprawdza się nawet we wspólnych sypialniach z łóżkami przeznaczonymi do spania w dwóch lub trzech narożnych łóżkach.

Przestrzenie Hangout dla nastolatków i uczniów szkół wyższych

Z college'u studentów w domu, przytłaczający konsensus jest utrata niezależności, która pochodzi z odległego akademika / mieszkania. Pomóż im odtworzyć ich byłych pomieszczeń mieszkalnych z pomysłów sypialni odpowiednie dla nastolatków i studentów uczelni. Wielu z nich lubi uczucie loft living który pozwala na dużą przestrzeń pod spodem dla długiej nauki biurka lub hangout obszaru.

Plac zabaw Zabawa z Wewnętrznymi Łóżkami do Zabawy ze Suwakami i Namiotami

Podczas gdy twój starsi dzieci i nastolatkowie doceniają bardziej wyszukane żywe ćwiartki, twój berbeć i dzieci prawdopodobnie wciąż potrzebują kreatywnych przestrzeni dla palenia energii i zabawy. To jest serce naszych łóżek do zabawy. Pozwalają one na bezpieczne, kryte zajęcia, które naprawdę zapraszają dzieci do wyobraźni i odkrywania z łóżeczkami Fort Princess. Łóżka z namiotami, zasłonami i wieżami angażują młodsze dzieci i przynoszą wiele godzin zabawy.

Starsze dzieci w domu? Sypialnie i pokoje zabaw natychmiast stają się wewnętrznymi placami zabaw, gdy wprowadzisz zjeżdżalnię. I, uwierzcie nam, dzieci uwielbiają łóżka ze zjeżdżalniami. Nie bez powodu są one najpopularniejszymi projektami łóżek w Maxtrix.

Potrzebujesz czy chcesz zrobić jedno i drugie? Połącz rozwiązania do nauki i zabawy w jeden projekt łóżka, jak to możliwe z naszymi łóżkami z możliwością konfiguracji.