Zawsze byłem minimalistą. Mniej znaczy więcej jest moim ulubieńcem przez cały czas. Niektórzy wolą kolorowe pokoje dla swoich dzieci, ale ja zawsze byłam minimalistyczna i prosta, pozwalając zabawkom dodawać ciepła i kolorów.

Jak pewnie już zauważyliście, my, projektanci, lubimy minimalizm i dlatego używamy kolorów oszczędnie.

Czarny jest moim ulubionym. Uwielbiam odważne akcenty i odważne wypowiedzi. Jak inaczej można by je wykonać niż przez dodanie odważnego nadruku, czarnej skrzyni z zabawkami lub ciemnej pościeli lnianej? Czerń tworzy wizualną ostrość, równowagę i kontrast. To ma sens.

Uwielbiamy, jak czarne skrzynie z zabawkami dodają kontrastu do dość jasnych pomieszczeń. Jasna podłoga i jasne ściany sprawiają, że wnętrze jest świeże i jasne, a ciemne przedmioty przyciągają uwagę.

Po prostu to uwielbiam! Osobiście też jestem miłośniczką wzorów graficznych, ale do wzorów graficznych dojdę innym razem.

Uwielbiam patrzeć na czarną ścianę w dziecięcej sypialni. Ale wystarczy jedna! Nie chcemy, żeby było za ciemno. Zwłaszcza jeśli nie jest to duży pokój.

Uwielbiam jeszcze bardziej, gdy ściana jest czarną tablicą. Co sprawia więcej radości niż cała ściana, którą można narysować lub bawić się z nią w nauczyciela i uczniów (to właśnie uwielbia moja córka ????)!

Jeśli wnętrze jest dość jasne z drewnianymi meblami, które dodają trochę ciepła, czerń nada mu kontrast. To będzie punkt wizualny.

Jeśli nadal nie jesteś pewien, czy malowanie czarnej ściany może być dla Ciebie zbyt odważnym krokiem, możesz dodać pościel z antracytu, która również pozostawia wrażenie. Pościel przedstawia dużą powierzchnię w pokoju, więc możesz najpierw eksperymentować z pościelą. Łatwo ją zmienić, jeśli czujesz, że jest zbyt ciemno.

Czasami wystarczą tylko małe akcenty, takie jak pan Krokodyl wystający z papierowej torby, czarna skrzynka na zabawki lub wózek na zabawki.

W sumie, myślę, że czarny jest odważny. Czarny jest z klasą, a czarny szczegół w sypialni dziecka mówi: Ośmielam się! Ośmielam się być odważna.