Przygotowujesz się do przyjęcia rodziny i przyjaciół? Na dodatek do kupowania prezentów bożonarodzeniowych i świątecznych, być może szukasz noclegu dla gości. Czy oczekujesz rodzin z małymi dziećmi lub nastolatkami, czy też singli, mamy mnóstwo rozwiązań łóżkowych.

Potrzebujesz spać dwa lub nawet trzy w pokoju?

Przekształć sypialnię swojego dziecka w przestrzeń, w której śpią dwa lub trzy osoby! Nie tylko będziesz miał gości wakacyjnych pod opieką, ale także pomyśl o wielu grach i zabawach z wyprzedzeniem. A co jeśli dwoje dzieci będzie mieszkać w jednym pokoju? Mamy dla Ciebie wyjątkowe łóżka, takie jak łóżka piętrowe i strychowe, które śpią wiele - trzy, cztery lub więcej! Dodaj kufer do jednej z naszych prycz lub samodzielne łóżka, aby dodać kolejne wygodne miejsce dla nocujących gości!

Dzięki łóżkom piętrowym masz niemalże nieograniczone możliwości wyboru, począwszy od klasowych łóżek podwójnych, poprzez podwójne lub pełne łóżka piętrowe, aż po wysokie, piętrowe łóżka piętrowe w kształcie litery L lub wysokie, piętrowe łóżka trzyosobowe.

Potrzebujesz jeszcze więcej snu? Kwadratowe łóżka piętrowe mieszczą cztery, a nawet sześć z łóżkami piętrowymi.

Dodaj trochę zabawy w pokoju zabaw + Funkcjonalność

Pokoje zabaw są wspaniałymi "dodatkowymi" sypialniami dla gości, zwłaszcza dla dzieci! W pokoju dziecinnym można spać w olbrzymim pokoju, podczas gdy dorośli cieszą się "spokojnym" czasem. I czy mamy kilka zabawnych łóżek dla dzieci, które idealnie pasują do tematu pokoju zabaw - te na pewno nie są po prostu stworzone do spania!

Najlepsza część o tych opcji łóżka - są one zabawne dzisiaj, ale mogą być rekonfigurowane w czasie. Tak więc, wraz z wiekiem dzieci, łóżko do zabawy może przekształcić się w cokolwiek zechcesz - łóżko na poddaszu z możliwością przechowywania, samodzielne łóżko podwójne, potrójne łóżko piętrowe... to wszystko jest możliwe dzięki systemowi Maxtrix®.

Zapomnij o wysuwanej kanapie! Spróbuj łóżko dzienne.

Łóżka dzienne są tak funkcjonalne, że nadają się do wielu przestrzeni - przednich zagęszczeń, dodatkowych sypialni, małych pomieszczeń słonecznych. Możesz je praktycznie dodać do każdej przestrzeni. Pomyśl o łóżku z wysuwaną kanapą i wybierz lub ładne łóżko dzienne. Dodaj trąbkę, aby łatwo spać we dwoje! Ta opcja jest dostępna z i bez bocznej osłony przedniej.

Przekształć Sypialnię Gości

Jeśli jesteś na rynku za dwa łóżka bliźniacze, pełne lub queen, możemy pomóc również tam. Chcesz spać z dwoma dorosłymi? Dwoje nastolatków? Dwoje dzieciaków, które trzymają się na nogach w nocy ze wspólnym łóżkiem? Po prostu weź dwa tradycyjne łóżka!

Albo podnieść łóżko i zaoszczędzić dużo miejsca na podłodze w mniejszych pokojach z łóżkiem na strychu. Cały ten dodatkowy przestrzeń pod spodem może używać dla magazynu z komodami lub dodawać biurko dla błyskawicznego studium pokoju! Wtedy, pokój staje się funkcjonalny przez cały rok! Ponadto, dzięki naszym nowym rozmiarom Queen & XL, nawet nastolatki i studenci wracający do domu na wakacje pokochają dodatkową przestrzeń do rozciągania się. łóżka sklepowe na strychu