Skorzystaj z narożników pokoju i już nigdy więcej nie usłyszysz, jak dzieci walczą o najwyższą pryczę dzięki naszym najnowszym, unikalnym rozwiązaniom łóżek w sypialni - narożne łóżka strychowe, narożne łóżka piętrowe, trzyosobowe i narożne łóżka piętrowe dla czterech osób.

Sklep z unikalnymi łóżkami dla dzieci

  • Masz pokój z rogiem, z którym nie do końca wiesz, co robić?
  • Czy musisz spać więcej niż jeden w pokoju, ale nie wiesz, jak sprawić, by wszyscy byli szczęśliwi?
  • Czy wielkie wykorzystanie przestrzeni jest problemem?
  • Czy widziałeś wszystkie zwykłe prycze i lofty na zewnątrz, ale zostałeś w poszukiwaniu czegoś bardziej "wow"?

Jeśli możesz odpowiedzieć "tak" na jedno z tych pytań, to może chciałbyś rozważyć niektóre z tych rozwiązań, zanim zadzwonisz do swojego lokalnego stolarza, żeby zrobić coś na zamówienie... :)

Lofty narożne

Narożne łóżka na poddaszu to świetna opcja dla pokoi, które mają dużą powierzchnię ścian i ograniczoną ilość metrów kwadratowych podłogi. Dwoje dzieci może spać wysoko, a przestrzeń pod nimi może być wykorzystana do nauki lub przechowywania.

Nasze wielkie l ukształtowane narożne projekty łóżek na poddaszu obejmują co najmniej dwa oddzielne, podwyższone łóżka połączone ze sobą, aby idealnie pasowały do narożnika każdego pokoju. A najlepsze jest to, że oba dzieci mogą spać wysoko! Wygrana/wygrana dla wszystkich!

Oferujemy ten wzór w różnych wysokościach, wykończeniach i z wieloma opcjami wspinaczki. Powyższe modele przedstawiają drabiny proste i skośne, jak również wejścia po schodach. Pamiętaj, że możesz skonfigurować swój wygląd do swoich potrzeb - drabiny i schody mogą wchodzić po lewej lub prawej stronie i możesz wybrać dowolną kombinację tych trzech opcji wejścia. Możesz również dodać schowek pod łóżkami lub wykorzystać przestrzeń jako wspaniałe miejsce do czytania, nauki i zabawy.

Łóżka piętrowe narożnikowe

Śpisz we trójkę w tym samym pokoju? Dużo gości nocujących? Potrzebujesz wygodnego, neutralnego miejsca do przytulania się i czytania przed snem? Wtedy narożne łóżka piętrowe na strychu mogą być właśnie dla ciebie! kupuj trojkę potrójne łóżko piętrowe ze schodami

Ten projekt łączy w sobie trzy pojedyncze łóżka, dzięki czemu można spać dwa na wysokości i nadal mieć miejsce na jedno łóżko poniżej. Dodatkowa przestrzeń pod drugim łóżkiem może być użyta do dodania półek, biurka lub szafki nocnej obok dolnego łóżka - szczególnie wygodne, jeśli używasz go bardziej jako kącik do czytania lub łóżko dla gości.

To połączenie jest również bardzo atrakcyjne dla domów wakacyjnych lub pokoi gościnnych. Gdy wszyscy śpią w osobnym łóżku, spanie razem może być jednocześnie przyjemne i wygodne.

Piętro Quadruple Corner Bunk

Spać cztery w stylu w tym fajnym kombi narożnikowym - cztery oddzielne łóżka są połączone, aby wykorzystać każdy centymetr przestrzeni i stworzyć cztery wygodne kwatery sypialne dla niektórych bardzo szczęśliwych dzieci. Wybierz schody lub drabinki, aby wejście do łóżka było przyjemne i bezpieczne. Dostępnych jest wiele stylów plam i ścianek czołowych, a także możliwość wyboru łóżka bliźniaczego lub pełnowymiarowego.

Jeżeli przestrzeń pozwala, ty mogłeś także układać dwa piętrowe łóżka obok each inny i łączyć one w środku z schodowym wejściem! Spanie cztery nigdy nie było tak zabawne!

Jeśli chodzi o spanie więcej niż jednego dziecka w pokoju, jest wiele rzeczy do rozważenia, ale przynajmniej jeśli chodzi o wybranie właściwego łóżka, mamy nadzieję, że te opcje dostarczyły trochę inspiracji. Pamiętaj również, że wszystkie te łóżka są częścią Maxtrix®, największego na świecie systemu mebli dziecięcych. Jeśli więc Twoje potrzeby ulegną zmianie - zdecydujesz się umieścić w tym narożniku coś innego - zawsze możesz przekształcić dowolną z tych kombinacji w tradycyjne lofty, prycze lub łóżka wolnostojące, dodając tylko kilka elementów. Psst: dostępnych jest wiele akcesoriów, tkanin, materacy i innych opcji, które pozwolą Ci ubrać swoje łóżko!