Szukasz wyjątkowego łóżka piętrowego z miejscem na biurko? Poznaj The Mash - stylowe, niskie łóżko piętrowe idealne dla młodszych dzieci, które chcą mieć łóżko piętrowe, zachowując jednocześnie miejsce na przechowywanie, zabawę i czas na naukę.

Cztery powody, dla których warto wybrać łóżko piętrowe Mash z miejscem na biurko

Wysokość. Gdy dzieci najpierw zyskują zainteresowanie podwajaniem swoich łóżek do spania z "dużym dzieckiem", niektóre łóżka piętrowe są po prostu zbyt wysokie, a drabinki zbyt strome, by się na nie wspinać. Dlatego właśnie łóżka piętrowe o niskiej wysokości są tak wspaniałe! Są tylko cztery stopnie drabinki, które rodzice bardzo doceniają, gdy ich pociechy wspinają się na górną pryczę. Prosimy zwrócić uwagę, że polecamy łóżka piętrowe dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Bezpieczeństwo. Jest to priorytet, więc poszukaj na każdym stopniu dodatkowych rowków na stopy, aby uniknąć poślizgów. Ponadto, solidna poręcz drabiny pomaga dzieciom w utrzymaniu równowagi podczas wspinaczki. Dodatkowo, drabina kątowa nie wychodzi dalej niż dolne łóżko, dzięki czemu nie zajmuje dodatkowego miejsca. (Uwaga: możesz iść z prostą drabinką na tej samej konstrukcji, jeśli chcesz, w konfiguracji zwanej Mish).

A wysoka poręcz zapewnia bezpieczeństwo dzieciom na górnej, podniesionej pryczy. Zalecamy zastosowanie niskoprofilowego materaca piętrowego w celu zmaksymalizowania wysokości poręczy.

Praktyczność. Zmaksymalizuj przestrzeń dzięki konstrukcji, która zapewnia również miejsca pracy, gdy dzieci nie śpią. W tym konkretnym zestawie zobaczysz, jak regał z czterema półkami z łatwością zmieści się pod górną pryczą, aby szybko dotrzeć do ulubionych książek Twojego dziecka na czas bajki. Gdy są one starsze, zapaleni młodzi czytelnicy uwielbiają samodzielnie czytać przed pójściem spać. Jest to prosty sposób na zachęcenie do czytania dzięki książkom, które można łatwo ocenić.

Jeśli potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania, wybierz komodę z czterema szufladami zamiast regału na książki. Nasza czteroszufladowa komoda mieści się dokładnie w tym samym miejscu, co półka na książki, i jest świetna, aby pomóc dzieciom utrzymać ich przestrzeń w porządku i czystości z większą ilością miejsca do przechowywania. Polecamy zwrócenie się twarzą do komody na zewnątrz, abyś mógł w pełni wykorzystać górną szufladę, lub wybranie 3 szufladowej komody, aby wszystkie szuflady były łatwo dostępne, gdy są zwrócone twarzą do wewnątrz.

Studiować przestrzeń jest w ten sposób znacząco gdy dzieci zaczynają brać na wyzwanie domowych zadań and/or stukać w ich kreatywną stronę rysować/kolorować. Biurko studenckie z pojedynczą szufladą idealnie pasuje do szerokości końcówki łóżka na Mash, ale istnieją również inne opcje biurka dla tej przestrzeni.

Szkoła działa przez 75% roku kalendarzowego, więc biurko jest zawsze praktycznym wyborem do pokoju dziecięcego - szczególnie w tym sezonie nauki w domu. Przygotuj swoje miejsce do nauki na długi czas, korzystając z łóżka piętrowego z biurkiem. Zobacz więcej opcji według wieku i stylu, odwiedzając naszą Szkołę z kolekcji Home.

Wydajność. To jest najlepsza część o Mash. Przerób swoje meble później, gdy będzie potrzebował innego wzoru. Biurko i regał/skrzynia wysuwają się jako pojedyncze elementy mebla, a dolne łóżko wysuwa się na zewnątrz, stając się osobnym łóżkiem bliźniaczym. Z przedłużaczami nóg i nową drabinką, to łóżko podnosi się również do średniej lub wysokiej pryczy dla dodatkowej przestrzeni nad głową, gdy są starsze (więc nigdy nie przerastają design...., że jest to świetna inwestycja dla Ciebie!).

Z czasem można nawet przekształcić ten zestaw w narożne łóżko piętrowe z biurkiem, dodając trzecie łóżko i kilka dodatkowych elementów.