Po podzieleniu się kilkoma wspaniałymi wskazówkami dotyczącymi wyboru odpowiedniego rozmiaru łóżka dziecięcego dla twojej przestrzeni, otrzymaliśmy kilka dodatkowych pytań dotyczących łóżek piętrowych, w szczególności, jak wybrać odpowiednią wysokość łóżka piętrowego. Jako eksperci ds. łóżek piętrowych z zadowoleniem przyjęliśmy możliwość podzielenia się większą ilością informacji, a nawet nowy przewodnik dotyczący wysokości łóżka piętrowego i strychu z grafiką i wymiarami w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji. Łóżka piętrowe Maxtrix Kids są dostępne w trzech różnych wysokościach łóżka piętrowego - spójrzcie na poniższe różnice.

Niska wysokość łóżka piętrowego

Młodsze dzieci uwielbiają łóżka piętrowe. W rzeczywistości, często są one wybierane jako pierwsze "duże łóżeczka dziecięce" po łóżeczkach dla maluchów. Jeśli zaczniesz od podstawowego łóżka Maxtrix bliźniaczego lub pełnego na ziemi, łatwo przekształcisz je w niskie łóżko piętrowe, po prostu dodając przedłużacze nóg i drugie łóżko. Jeśli zaczynasz od nowego łóżka Maxtrix, niskie łóżko piętrowe

są zalecane dla dzieci w wieku około sześciu lat (ale jako rodzic znasz swoje dziecko najlepiej!) Przyjrzyj się pomiarom wysokości głowy i łóżka poniżej (zakładając 8' wysokość sufitu):

Nasze podstawowe niskie łóżko piętrowe z drabinką nazywa się HotShot. Jest ono dostępne jako podwójne lub podwójne XL i jest wspaniałym łóżkiem piętrowym startowym dla młodszych dzieci.

W przypadku zakupu łóżeczka piętrowego są one również fantastyczne jako łóżko podstawowe dla dodatkowych akcesoriów do zabawy, takich jak zjeżdżalnie, zasłony pod łóżkiem i namioty górne - wszystko to można usunąć, gdy dziecko je wyrosną. Ześlizguj się bezpiecznie z naszych łóżek z litego drewna i wybierz jedną z wielu kombinacji kolorystycznych materiałów na namioty i zasłony.

Łóżko piętrowe Mid Bunk Height

Dodając około pięć cali więcej do wysokości niskiej pryczy, Mid Bunk jest świetną opcją dla nieco starszych dzieci w wieku około ośmiu lat. Wejście po drabinie lub schodach będzie miało jeszcze jeden stopień, ale między dwoma łóżkami i między górnym łóżkiem a sufitem jest jeszcze sporo miejsca na głowę.

Średniej wielkości prycze można również łatwo przekształcić w prycze do zabawy z przedłużką dodaną do zasłon pod łóżkiem, ale często odradzamy górne namioty, chyba że sufit jest wyższy niż osiem stóp.

Wysokie łóżko piętrowe Wysokość

Osoby ze starszymi dziećmi w wieku około dziesięciu lat lub pokoje z wyższymi sufitami mają możliwość pójścia jeszcze wyżej z naszymi wysokimi łóżkami piętrowymi. Podczas gdy ta opcja daje najwięcej miejsca pomiędzy dwoma łóżkami, przestrzeń na głowie w górze jest nieco bardziej ograniczona. Z tego powodu zalecamy zastosowanie niskoprofilowego materaca o szerokości pięciu cali, który pozwoli na uzyskanie dużej wysokości siedziska.

Niedawno wprowadziliśmy platformę do zjeżdżalni, która pozwala nawet osobom z wysokimi łóżkami na dodanie zjeżdżalni dla zabawy!

Poof jest dobrym przykładem tej konstrukcji:

Chcesz, aby był prosty i opływowy? TheTall to droga do czystego wyglądu. Dzieci bezpiecznie wspinają się po prostej drabinie z rowkami schodów i poręczą.

Sleepovers są bardziej popularne w tej grupie wiekowej, więc jeśli chcesz spać kilka, możesz rozważyć również nasze wysokie, narożne łóżka piętrowe z trzema lub nawet czterema łóżkami. Te wyjątkowe konfiguracje są idealne do wspólnych pokoi, domów wakacyjnych, domków na plaży lub do spania!