Rozmiar łóżka to wszystko, jeśli chodzi o maksymalizację przestrzeni w pokoju i zaspokojenie potrzeb funkcjonalnych starszych dzieci, między i nastolatków. Dlatego właśnie Enormous XL znajduje się w centrum uwagi. Wiele osób poszukuje odpowiedniego projektu łóżka, który pozwoli na WIĘCEJ przestrzeni do spania, WIĘCEJ przestrzeni do przechowywania i WIĘCEJ nauki w jednym ustawieniu. Enormous jest wypełniony kredą - 5" więcej długości łóżka niż standardowe pełne łóżko - stopnie schodowe, które pełnią funkcję szuflad do przechowywania, oraz dużo miejsca pod łóżkiem na dowolną kombinację komód, regałów i biurek. Przyjrzyjcie się bliżej Olbrzymiemu XL:

Wysokie lofty zapewniają przestrzeń życiową pod łóżkiem.

Wysokość łóżka jest ważna, ponieważ decyduje o tym, ile przestrzeni mieszkalnej znajduje się pod spodem. Jako wysoki loft, Enormous ma ponad cztery stopy prześwitu pod łóżkiem - dokładnie 52,5". Daje to rodzicom możliwość poznania wielu różnych opcji wykorzystania metrażu pod łóżkiem.

Pokazujemy regały na książki i biurka dla najlepszej przestrzeni do nauki, jednak inne opcje to komody, schowki na zabawki, długie biurka i półki na książki.

Pełny rozmiar łóżka XL daje więcej miejsca do spania

Najczęściej przy poszukiwaniu łóżek na poddaszu dostępne są standardowe rozmiary Twin lub Full. My też je mamy! Ale to, co czyni Maxtrix wyjątkowym, to fakt, że oferujemy również długości XL. Enormous XL to łóżko FULL XL, co oznacza, że jest ono szersze i dłuższe niż standardowe łóżka Twin, aby pomieścić dorastające młode osoby. Uzyskaj standardową pełną szerokość (46,5") oraz dodatkowe 4 cale długości (84"). Twoje dzieci - niezależnie od wieku - docenią dodatkowe miejsca do spania i przestrzeń do rozłożenia, tak jak my wszyscy lubimy.

Schody zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania

Decydując się na wejście po schodach zyskujesz kilka korzyści z inwestycji w meble. Wszyscy wiemy, że z wiekiem stopy stają się większe :), więc daj im dodatkowe miejsce z szerszymi stopniami do wspinania się po schodach. (Czytaj więcej o schodach a drabinach)

Zaangażuj ich bardziej w obowiązki, robiąc ich łóżka codziennie. Schody naprawdę pomagają uczynić ten proces lepszym dzięki dodatkowej przestrzeni do stania podczas chowania się pod rogami.

Ponadto, czy wspomnieliśmy, że każdy stopień to szuflada do przechowywania? W modelu Enormous XL są cztery stopnie, więc to tak, jakbyś miał w swoim projekcie łóżka kolejną 4-szufladową komodę.

Bezpieczniejsze ustawienia

Bezpieczeństwo jest priorytetem, a wiemy, że wiele osób chce podwójnie sprawdzić większe łóżko, tak jak bezpieczne jest to, które siedzi wysoko nad ziemią. Rozumiemy to! My też jesteśmy rodzicami. Nasz wyjątkowy system przedłużania nóg bezpiecznie podnosi nasze łóżka z ziemi. Dodatkowo, dodaliśmy belki poprzeczne dla dodatkowej stabilności zapobiegające kołysaniu się.

Łóżka Maxtrix są mocne, ponieważ są testowane na wytrzymałość 2000 funtów (5x standard branżowy). Dodatkowo, opatentowane systemy blokad skalnych utrzymują łóżko na miejscu, dzięki czemu nogi łóżka mają solidne połączenia. Nawet wysokie 16-calowe barierki zapewniają dzieciom - zarówno małym, jak i starszym - bezpieczny sen.

Przekształć swoje pełne poddasze w nowy projekt

Ogromny XL to pełne łóżko, które będzie widzieć twojego syna lub córkę aż do college'u. Ale ponieważ wszystkie łóżka Maxtrix są modułowe, można je również przekształcić w zupełnie inny styl, gdy przyjdzie na to czas... dodać drugie łóżko pod spodem i zrobić z niego łóżko piętrowe lub dodać kolejne podwyższone łóżko z ustawieniem "L" jako łóżko narożne na poddaszu.