Szukasz czegoś zabawnego i praktycznego dla wielu dzieci lub wspólnego pokoju dziecięcego w tym roku szkolnym? Nie szukaj dalej! Sprawdź łóżko piętrowe z biurkiem w samą porę na powrót do szkoły! Śpij więcej niż jedno dziecko i stwórz dla nich przestrzeń do nauki i rozwoju z biurkiem studenckim.

Wybierz swoje łóżko piętrowe z konfiguracją biurka

Proces tworzenia własnego łóżka piętrowego z biurkiem jest dość prosty. Po pierwsze, określ, ile dzieci musisz regularnie spać. Maxtrix oferuje fantastyczne rozwiązania dla dwójki lub trójki dzieci z łóżkiem piętrowym w kształcie litery L dla dwójki lub trójki dzieci z łóżkiem piętrowym narożnym dla trójki.

Łóżka piętrowe w kształcie litery L wyglądają tak, jak brzmią - są obrócone w dwóch różnych kierunkach, tworząc kształt litery "L". Oto przykład naszego najpopularniejszego łóżka piętrowego w połowie wysokości - Mash:

Przestrzeń po lewej i prawej stronie dolnej pryczy jest idealna do przechowywania jak regały na książki lub komody, a także oczywiście biurka do nauki! Pasują one dokładnie do szerokości naszych podwójnych łóżek.

Jeśli wolisz wygląd tradycyjnego łóżka piętrowego, po prostu wybierz klasyczny wygląd i zdecyduj się na biurko z boku. Należy pamiętać, że w przypadku każdej konfiguracji Maxtrix, można z łatwością przestawić łóżka i biurka, ponieważ każdy z elementów działa jako samodzielna lub pakietowa konfiguracja.

Jeśli trzecie łóżko jest "koniecznością", polecamy nasze potrójne narożne łóżka piętrowe. Stanowią one idealne rozwiązanie dla wspólnych sypialni, zapewniając wygodne kwatery dla wielu dzieci, a jednocześnie uwalniając miejsce do przechowywania lub nauki.

Jeżeli potrzebny jest dodatkowy pokój na nogi lub ramiona, ten sam styl, ale w bliźniaku nad pełną konfiguracją łóżka piętrowego może służyć najlepiej.

Biurka albo dołączają łóżkowe ramy dla ekstra bezpieczeństwa i ochrony gdy używają na łóżkowych końcówkach lub ślizgają się prawo pod spodem jako solidny, samodzielny kawałek meble.

Zauważa, że okazjonalny trzeci lub czwarty dzieciak może spać wygodnie z ciągnącym pęczkiem, który pcha z powrotem pod łóżkiem, gdy nieużywany. Jest to idealne rozwiązanie, aby zaoszczędzić cenne, kwadratowe nagrania i zmaksymalizować przestrzeń. Dodaje trąbkę "L" lub narożnikową konfigurację łóżka.

Być może nie potrzebujesz wszystkich dodatkowych łóżek, ale nadal chcesz podwyższone łóżko dla dzieci z biurkiem. Możliwe, że myślisz o łóżku na poddaszu. W rzeczywistości, jedyną różnicą jest brak dolnej pryczy.

Oto przykład naszego najlepiej sprzedającego się łóżka na loft z biurkiem - High Rise! Jest to podwyższony narożny loft z dwoma łóżkami w górze. Pod obydwoma łóżkami jest mnóstwo miejsca do nauki i przechowywania.