Gdy dzieci starzeją się i wyrosną na berbecia projekty pokojów, ich potrzeby często się zmieniają, ale ich zabawne duchy i wyobraźnia wciąż błyszczą. To jest właśnie powód, dla którego zabawne łóżka na loft są wciąż idealne dla dzieci w wieku podstawowym (8-11 lat). Tam są w ten sposób wiele sposoby cieszyć się pokój podczas lata i zimy z łóżkiem wyposażonym w zjeżdżalnię, zasłony i top namiot. Porozmawiajmy o bezpośrednim krytym forcie na domowe przygody, zabawę z rodzeństwem i całoroczną zabawę.

Wymiary Mid Loft Height

Sweet as a twin mid loft bed with slide is just the right height for older kids, providing additional headroom underneath the bed and more steps and height to climb and slide.

Mniej więcej o stopę wyższy niż jego "siostra" niskie łóżko na poddaszu ze zjeżdżalnią Marvelous, Sweet jest doskonałym przykładem na to, jak te dodatkowe cale sprawiają, że zabawa w domu jest bardziej praktyczna i zabawna. Oto wymiary średniego łóżka na loft:

Funkcje do zabawy na średnich loftów

Zmobilizowaliśmy Sweeta, dodając kilka popularnych funkcji zabawy - zasłony pod łóżkiem i namiot górny. Wybierz jedną z wielu kombinacji kolorystycznych, aby stworzyć idealny wygląd i łatwo zdejmij zasłony i namiot górny, jeśli Twoje dziecko jest gotowe na bardziej wyrafinowany projekt. Po osiągnięciu przez dzieci wieku gimnazjalnego często widzimy zmianę na biurka i schowki.

Wewnątrz zasłon przestrzeń jest wykorzystywana jako "prywatne" pomieszczenia do zabaw dla dzieci, które zaczynają pragnąć niezależności i separacji od młodszego rodzeństwa. Piękno tej ilości miejsca polega na tym, że meble nadal pasują do przechowywania powieści graficznych i ich pierwszej pełnej serii książek. Pozwól swojemu dziecku stylizować przestrzeń tak, aby czuło się jak ono!

Zasłony łatwo przymocować do dna łóżka, tworząc bardzo dopracowany projekt.

Namioty górne w równym stopniu zapewniają kolejną prywatną przestrzeń do spania. Boki namiotu górnego mocuje się do ramy, gdy dziecko chce mieć bardziej otwarty wygląd, a małe okienko świetnie nadaje się do szybkiego spojrzenia podczas ukrywania i poszukiwania.

Namiot górny, podobnie jak zasłony, łatwo się zdejmuje bez pozostawiania plamek z drewna. Utrzymuj drewnianą ramę środkowego strychu w ryzach, pozostawiając to, co będzie czuć się jak inny projekt łóżka dla Twojego rosnącego dziecka!

Być może najlepszą cechą tego środkowego strychu jest oczywiście zjeżdżalnia! Po prostu nie może być "chłodniejszego" sposobu na wstanie z łóżka rano niż wsunięcie się z łóżka tuż przed śniadaniem. (Ok może latanie jest fajniejsze, ale nie mamy super heroicznych mocy...)

Konwertuj twój niski loft lub Toddler Bed

Maxtrix jest wyjątkowy, ponieważ wszystkie nasze komponenty są konfigurowalne. Tak więc, jeśli posiadasz już podwójne łóżko podstawowe lub podwójny rozmiar niskiego strychu, to proste przedłużki nóg zamieniają je na środkową wysokość strychu. To jest właśnie piękno posiadania mebli, które rosną wraz z dzieckiem! Tak więc, łóżko takie jak Harrison's dzisiaj, może łatwo przekształcić się w Sweet jutro!

Wtedy Sweet będzie nadal rosnąć do szkoły średniej, a nawet college z dłuższymi nogami przedłużacze, zamieniając go w wysoki loft. Na tym etapie dzieci są gotowe do pozbycia się zjeżdżalni, którą zastępuje dłuższa barierka ochronna. To takie proste. Oto przykład w naszym białym wykończeniu na Knockout: