Zakupy łóżeczek dziecięcych powinny być zabawne i ekscytujące, ponieważ oznacza to, że Twoje dziecko jest gotowe na kolejny etap wzrostu i rozwoju. Czy on lub ona jest gotowy dla ich pierwszy, najlepszy berbecia łóżko, lub twój "dorosły" dzieci mają ich oczy ustawiać na zabawnych łóżkach piętrowych dla wspólnych przestrzeni, nasz nowy Top Kids Beds kolekcja jest miejscem zaczynać twój poszukiwania.

Zaokrągliłyśmy nasze najlepsze łóżka piętrowe, łóżka dla maluchów, łóżka na poddaszu, łóżka do zabawy, zjeżdżalnie, łóżka potrójne i narożne oraz inne... wszystko w jednej kolekcji, którą można kupić! Nie widzisz dokładnie takiego wyglądu, jakiego potrzebujesz? Nie ma się czym martwić. To tylko 10 z setek konfiguracji, które nosi Maxtrix. Albo zacznij od zera i zaprojektuj swoje własne łóżko dla dzieci! Ruszajcie! Bawcie się dobrze na zakupach.

1 - Top Toddler Bed - Yeah

Gotowy do przeniesienia się do łóżka "Big Kid"? Dostosowywanie się od łóżeczka dziecięcego do łóżka jest ważnym czasem! Wybierz bezpieczne, solidne łóżko dzienne z możliwością dodania przedniej poręczy. Yeah łatwo przekształca się w uniesiony loft lub łóżko piętrowe czyniąc je naszym najlepiej sprzedającym się łóżkiem dla maluchów. Dodaje under-bed storage lub kufer łóżko dla zdumiewającego, zorganizowanego berbeć pokoju.

2 - Top Classic Bunk Bed - Get It

Gotowy na łóżko piętrowe? Zacznijmy od najlepszego łóżka piętrowego, które stoi jako ponadczasowa, klasyczna podwójna prycza zrobiona dla dwóch osób. Bez względu na to, czy wybierzesz listwę, panel czy wygięte końce łóżka (wszystkie nasze prycze i lofty są dostępne w tych opcjach), Get It jest idealnym wprowadzeniem do życia piętrowego.

3 - Górne łóżko piętrowe z systemem Slide - FoxTrot

FoxTrot, jako najbardziej popularny projekt roku, posiada trzy kluczowe cechy, które wyróżniają go spośród innych. To najlepsze podwójne łóżko piętrowe jest rozłożone, dzięki czemu dolne łóżko ma więcej miejsca. Dodatkowo, wejście po schodach - podwójne jako wysuwane szuflady do przechowywania - oraz wysuwane wyjście sprawiają, że jest ono zarówno zabawne jak i funkcjonalne.

4 - Górne łóżko Playhouse - Słodkie

Gotowy do wyjścia na scenę z projektantem gotowym do ustawienia sceny na godziny gry w pomieszczeniach zamkniętych? Jako średniej wysokości łóżko na poddaszu, Sweet jest zdecydowanie naszym najlepszym łóżkiem w domu zabaw dla chłopców i dziewcząt. Średnia wysokość łóżka daje trochę więcej przestrzeni pod górnym łóżkiem na poddaszu (dowiedz się, jak wybrać odpowiednią wysokość łóżka). Dostępne w wielu różnych kombinacjach kolorystycznych tkanin, Sweet pakuje się w dużo dziurkaczy z zasłonami pod łóżko, górnym namiotem i wyjściem na suwak.

5 - Top Twin XL nad łóżkiem Queen Bunk - Plush

Szukasz łóżka, które służyłoby również jako nocleg dla dzieci i dorosłych? Najnowszy wygląd, który trafił na rynek - najlepszy Twin XL nad łóżkiem piętrowym Queen - ma estetykę bardzo popularnego łóżka bliźniaczego nad pełnym łóżkiem piętrowym, ale z nawet większą ilością miejsca do spania. Nie ma wątpliwości, że łóżka XL i Queen są niesamowite zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i wakacyjnych, w których śpią wszyscy w rodzinie!

6 - Top Low Loft - Easy Rider

Wyrastające łóżko malucha? Niskie lofty są idealne dla młodszych dzieciaków chcących podnieść łóżko spojrzenie (lub rodziców potrzebujących zachować przestrzeń) bez iść zbyt wysoko od ziemi. Łatwy jeździec jest najlepszy niski loft z opcją łatwo dodawać under-bed zasłony lub nawet zjeżdżalnia ono (zobacz Wow). Użyj przestrzeni pod spodem do zabawy lub zjeżdżaj na drugim materacu na ziemi, jak widać tutaj dla dzieci nie całkiem gotowych spać wysoko.

7 - Top Triple Corner - Trifid

Najpopularniejszym odkryciem pokoju roku było nasze najlepsze potrójne łóżko piętrowe narożnikowe Trifid! Jako kolejne łóżko średniej wysokości, Trifid działa w pokojach z krótszymi sufitami lub w domach z młodszymi dziećmi. Można je dostosować do własnych potrzeb za pomocą dwóch prostych drabinek lub wybrać jedną prostą i jedną pod kątem. Niezależnie od tego, ten projekt najlepiej pomieści troje dzieci z możliwością dodania schowka pod łóżkiem lub kufra na dolnej pryczy.

8 - Górne łóżko piętrowe Quad - Wspaniałe

Nie widziałeś łóżka piętrowego, dopóki nie zobaczyłeś quada! Cudowne jest nasze wziąć na niestandardowe łóżko piętrowe quad bez stolarza. Jako niskie łóżko piętrowe, nad górnymi łóżkami jest dużo miejsca na głowę. Wejście po schodach oddzielające łóżka służy również jako szuflady do przechowywania, a dwa łóżka piętrowe płynnie łączą się ze sobą. Kup najlepsze poczwórne łóżko piętrowe na rynku.

9 - Łóżko górne ze schodami - Gwiazda

Weź podstawowy wysoki loft, taki jak JibJab (warto wspomnieć!) i zmień wejście na schody, a dostaniesz Gwiazdę. Jest to idealna konfiguracja dla średnich, wysokich lub studenckich studentów gotowych do wykorzystania przestrzeni pod spodem do nauki i przechowywania. To najlepsze łóżko ze schodami - wraz z wszystkimi naszymi łóżkami - jest dostępne w wersji podwójnej lub w pełnym rozmiarze. Wypróbuj długie biurko, aby zmaksymalizować przestrzeń do nauki.

10 - Górne łóżko na poddaszu z miejscem do przechowywania - Box

Dopełniamy najlepsze łóżka dla dzieci z 2019 roku naszym najbardziej popularnym niskim łóżkiem na poddaszu, które jest najlepszym sposobem na oszczędność miejsca. Poznaj The Box - najlepsze łóżko dziecięce z możliwością przechowywania i nauki. Każdy centymetr przestrzeni pod podniesionym łóżkiem jest zmaksymalizowany dzięki komodzie, biurku i regałowi na książki. Jeśli brakuje Ci miejsca, po prostu zacznij tutaj!

Wyróżnienie honorowe

Warte pokazania jako nasze honorowe wyróżnienie, poznaj Puf! Weź tradycyjną pryczę i przekształć wejście w zjeżdżalnię z podestem - bezpieczny i skuteczny sposób na połączenie snu i zabawy bez schodzenia wysoko z ziemi. Jeśli wspinaczka jest problemem, mamo lub tato, spróbujcie Puf! To nasze najlepsze łóżko piętrowe z platformą do zjeżdżalni.