Często jesteśmy pytani, czy nasze łóżka piętrowe można rozdzielić na dwa oddzielne łóżka. Odpowiedź brzmi definitywnie tak! Zobaczcie, jak mama, Rashana Anderson, wzięła łóżka piętrowe z zakrzywionymi końcami dla swoich bliźniaków i zrobiła dwa niesamowite, indywidualne łóżka dla swojej córki i syna. Zainspiruj się również motywami pokoi dla dzieci; niesamowita praca, Rashana! #MyMaxtrix

Oryginalny pokój z łóżkiem piętrowym dla bliźniaków

Potrzebowaliśmy opcji oszczędzającej miejsce dla naszych bliźniaków, a łóżka piętrowe były najlepszym wyborem. Zaczęłam badać od razu, a kiedy zobaczyłam, co Maxtrix miał do zaoferowania, byłam zakochana! Nasze oczekiwania co do produktu zostały spełnione do końca. Dostosowaliśmy nasze łóżko piętrowe Maxtrix do naszych preferencji projektowych, a łóżka doskonale się trzymały.

Dwa łóżka piętrowe w sklepie

Oddzielne pokoje dwuosobowe

Kiedy przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu, zatrudniliśmy przenosicieli, ale łóżka musiały zostać zdemontowane - co trwało tylko około 20 minut - a następnie ponownie złożone jako pojedyncze podwójne łóżka w osobnych pokojach bez incydentu.

Jestem bardzo zadowolona z nowych, pojedynczych pokoi. Moje bliźniaczki mają teraz możliwość posiadania własnej przestrzeni i wyrażania siebie poprzez wystrój pokoju. Mam wrażenie, że zwiększyło to ich indywidualność i pewność siebie.

Sklep twin core beds

Z całego serca polecam łóżka Maxtrixa: Po pierwsze, ze względu na piękny, konfigurowalny design, a po drugie, ze względu na solidność i bezpieczeństwo produktu. Nigdy nie dowiedziałbyś się, że moje łóżka Maxtrix mają już 4 lata! - Rashana z House Anderson

Dostosuj swoje łóżko dla dzieci

Zacznij od podwójnego łóżka, takiego jak Rashana, i z łatwością zmień je z czasem. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na "rozpakowanie" dwóch łóżek, czy też dodasz jedno z trzecim łóżkiem, czyniąc z niego narożne łóżko piętrowe, czy też ułożone w stosy potrójne łóżko piętrowe, Twoje łóżko podstawowe będzie służyć Twoim potrzebom w miarę jak Twoje dziecko będzie się starzeć. Pomyśl o przechowywaniu pod łóżkiem i przy łóżku jako o prostych dodatkach, które pomogą utrzymać porządek w pokoju.) Zacznij od niestandardowego łóżka dla dzieci już teraz!