Podczas gdy możliwości wyboru i konfiguracji są praktycznie nieograniczone, tak naprawdę dość łatwo jest stworzyć idealne łóżko dla dziecka. I, oczywiście, zrobimy co w naszej mocy, aby proces był prosty i bardzo satysfakcjonujący! Jest to system meblowy - więc wszystko co sprzedajemy opiera się na komponentach, które można skonfigurować (i przekonfigurować) w dowolny sposób. Widzisz coś, co Ci się podoba, ale chcesz zmienić drabinę? Nie ma problemu - wszystko jest modułowe. Chcesz dzisiaj łóżko do zabawy, ale martwisz się, że szybko z niego wyrośnie? Właśnie dlatego stworzyliśmy ten system. Możesz ponownie wykorzystać komponenty i stworzyć idealne środowisko dla swojego dziecka nie tylko raz, ale i wiele razy. Jest to po prostu najbardziej ekonomiczny i ekologiczny sposób na wyposażenie pokoju dziecka.

Punkty jakościowe do rozważenia podczas zakupów

1. Meble wykonane są z prawdziwego twardego drewna, co przekłada się na trwałość i bezpieczeństwo. Nie akceptujemy żadnych węzłów ani złączy palców w naszym drewnie, dzięki czemu uzyskujemy wyjątkowo solidną konstrukcję. Używamy bardzo trwałych okuć (śruby 8mm) i opracowaliśmy naszą jedyną opatentowaną śrubę z zamkiem skalnym, która zapewnia bezpieczne i solidne połączenia.

Każde łóżko wyposażone jest w solidną rolkę listew - wykonaną z 14 listew z litego drewna - dzięki czemu każde łóżko może wytrzymać obciążenie przekraczające 400 funtów. Przyjrzyj się i porównaj proste wymiary, takie jak wysokość poręczy lub głębokość stopni drabiny, i czy jest ona na najwyższym poziomie jakości dostępnym na rynku.

2. Mamy tysiące produktów. Naszymi top-sprzedawcami są łóżka piętrowe i łóżka na poddaszu, ale sprzedajemy również artykuły skrzynkowe i magazynowe.

3. Masz wiele możliwości wyboru. Wybierz jeden z trzech stylów headboard, trzy popularne ponadczasowe bejce i wiele akcesoriów tekstylnych. Regularnie oferujemy nowe, świeże kolory, abyś mógł na nowo wymyślać wygląd tak często, jak tylko chcesz. Zmień swoje wejście - drabiny lub schody - dodaj finały, zasłony, zjeżdżalnie lub słodkie akcenty, takie jak kryształowe gałki.

Wybierz swoje łóżko

Po pierwsze, wybierz odpowiednie łóżko dla dziecka. Wykonujemy łóżka pojedyncze, dzienne, lofty, prycze lub łóżka specjalne - narożne, czteroosobowe lub trzyosobowe.

Łóżka pojedyncze

Pojedyncze łóżka to zazwyczaj podwójne lub pełne łóżka, które są tradycyjnymi niskimi łóżkami dla dzieci z zagłówkiem i opcjonalnym podnóżkiem.

Łóżka dzienne

Łóżka dzienne również siedzą nisko na ziemi i są wyposażone w tylne i opcjonalne przednie szyny zabezpieczające, które są idealne dla maluchów.

Łóżka strychowe

Łóżka na poddaszu są dostępne w trzech wysokościach, ale wszystkie są podwyższone łóżka, zapewniając albo pustą przestrzeń poniżej dla zabawy lub przechowywania. Nasz niski loft jest jednym z naszych najbardziej popularnych łóżek, ponieważ jest to idealne łóżko podstawowe i kamień węgielny mebli do sypialni Twojego dziecka.

Łóżka piętrowe

Łóżka piętrowe to dwa lub trzy łóżka ułożone jeden na drugim. Pod dolną pryczą nie ma aż tyle miejsca, ale można jeszcze dodać magazyn pod łóżkiem lub kufer na trzecie łóżko dla gości. Ponadto, istnieje więcej opcji niż tradycyjny zestaw piętrowy. Możesz również wybrać pryczę w kształcie litery "l", bliźniaczą nad pełną pryczą lub w wielu innych rozmiarach.

Łóżka narożne

Łóżka narożnikowe są idealnym rozwiązaniem oszczędzającym miejsce dla kupujących, którzy muszą skorzystać z narożnika w pokoju. Łóżka narożne mają dwie wysokości i są dostępne w konfiguracjach 2, 3 i 4 osobowych. Oto sprytny poradnik dotyczący zakupu łóżek narożnych.

Łóżka potrójne i poczwórne

Potrójne i poczwórne są również dostępne w konfiguracji piętrowej. Pomyśl o trzech łóżkach ułożonych jeden na drugim (jak pokazano poniżej) lub dwóch łóżkach piętrowych obok siebie tworzących quad. Przeczytaj więcej o potrójnych łóżkach piętrowych do wspólnej sypialni Twojego dziecka.

Stwórz swoją konfigurację

Po dokonaniu wyboru łóżka, nadszedł czas, aby skorzystać z naszych opcji filtrowania dostępnych po lewej stronie, aby znaleźć dokładnie ten produkt, który chciałbyś kupić.

Poniżej znajdują się górne parametry, które możesz chcieć wprowadzić:

  • Ilość łóżek. Mamy do wyboru jedno łóżko, dwa łóżka, trzy łóżka i cztery łóżka. Dwa ostatnie zawężają znacznie zakres poszukiwań (patrz poniżej: trzy i cztery łóżka), ale jeśli jesteś na rynku dla jednego lub dwóch łóżek, masz jeszcze kilka opcji. Wysokość łóżka - niskie, średnie lub wysokie. W tej decyzji weź pod uwagę wiek dziecka, postępując zgodnie z poniższym przewodnikiem, który pomoże Ci wyeliminować niektóre z opcji łóżka. Jeżeli ty wybierałeś niskiego łóżko, ty chcesz patrzeć przy dziennych łóżkach, niskich loftach lub niskich kątach tylko. Środek = środkowe lofty. Wysoki = wysokie lofty, łóżka piętrowe, wysokie łóżka narożne, wysokie łóżka trzyosobowe lub wysokie łóżka czteroosobowe.
  • Wielkość łóżka. Nasze lofty i prycze są dostępne w rozmiarach: twin, twin XL, full lub Queen. Z opcją piętrową można również wybrać łóżko podwójne, pełne lub podwójne XL nad łóżkiem Queen. Uzupełnij łóżko materacem - oto kilka powodów, dla których warto z nami zostać.
  • Wykończenie. Ponieważ wiemy, że chcemy mieć kilka opcji kolorystycznych, wszystkie nasze łóżka są dostępne w kolorze kasztanowca, naturalnym lub białym. Rodzaj wejścia. W przypadku wyboru łóżka strychowego lub piętrowego, istnieje kilka różnych sposobów wejścia dziecka na górę. Wszystkie nasze strychy i prycze dostępne są z pochylonymi drabinkami, prostymi drabinkami lub schodami. Tutaj znajdują się profesjonaliści i pionki każdego z nich. Styl końca łóżka. Oferujemy trzy opcje - łukowe, panelowe lub listwowe. Oto spojrzenie na listwy.
  • Akcesoria. Zrób łóżko swoim własnym teraz z kilkoma zabawnymi dostosowaniami jak namioty, zjeżdżalnie, zasłony lub zadaszenia. Pamiętaj, aby zmierzyć wysokość swojego pokoju i sprawdzić nasze specyfikacje, aby upewnić się, że Twoje łóżko będzie dobrze i wygodnie pasowało w Twojej przestrzeni.
  • Możliwości przechowywania. Istnieją również dobre dodatki - czy to wolnostojące, czy pod łóżkami na strychu, nasze meble do sypialni dodadzą funkcjonalności, której potrzebujesz, aby uzupełnić przestrzeń. W naszej ofercie znajdują się różne regały, biurka, komody, szafki nocne i skrzynki na zabawki. Ponadto, na pojedynczych łóżkach i pryczach można dodać możliwość przechowywania pod łóżkiem! Jeśli szukasz łóżka do przechowywania, wskakuj do naszego przewodnika po zakupie łóżka do przechowywania.