Jak nazywacie dziecięce łóżko z zasłonami pod łóżkiem, wieżą, górnym namiotem i zjeżdżalnią? Co powiesz na łóżko do zabawy dla dzieci ze zjeżdżalnią? Jesteśmy ekspertami w maksymalizowaniu materiału filmowego z sypialni dziecka, a łóżko Wow playhouse na poddaszu ze zjeżdżalnią, które jest ubrane, daje najlepsze warunki do snu i zabawy w niewielkiej ilości materiału filmowego. Plus, to jest obecnie w sprzedaży z bezpłatną wysyłką w kontynentalnej USA Spójrz na to niesamowite dziecko łóżko, które WOWs wszyscy na pierwszy rzut oka:

The Wow to najlepiej sprzedające się łóżko na poddaszu w Playhouse, ze slajdami.

Siedząc niżej na ziemi, Wow jest jedną z naszych mniejszych opcji łóżka, która jest idealnym wprowadzeniem do spania wysoko. Mając tylko trzy kroki, dzieci bawią się i śpią niżej na ziemi, a mimo to mają satysfakcję z tego, że czują się starsze z podniesionym łóżkiem. Drabinka pod kątem to świetny sposób, aby pomóc dzieciom bezpiecznie się wspinać. Dodaliśmy dodatkowe rowki i poręcze do tego masywnego drewnianego łóżka, aby zapewnić prawidłowy chwyt rąk i stóp. Poza wieloma funkcjami bezpieczeństwa, którymi Wow może się pochwalić, nie zapominajmy o czynniku zabawy. Wykorzystaj swoją wyobraźnię i osobowość dziecka, aby stworzyć wyjątkowe łóżko do zabawy. Twoje opcje są prawie nieograniczone z wielu kombinacji kolorów tkanin, zjeżdżalnia (która może usiąść po obu stronach łóżka), górne namioty, dolne zasłony i wieże. Możesz wybrać, co chcesz i dostosować wygląd.

Każdy element zabawy zaprojektowaliśmy z myślą o Twoim dziecku. Dlatego też w zestawie znajdują się małe okienka i materiałowe podciągawki, które zapewnią Ci doskonałą zabawę w chowanego.

A kiedy są gotowe do spania, górne namioty tworzą przyjemne, uspokajające otoczenie i pomagają Twoim dzieciom spać w nocy.

Oczywiście, topowe namioty są podwójne, co pozwala na zabawę w forcie lub "sekretne" miejsca spotkań w ciągu dnia.

Oczywiście, jak w przypadku każdego łóżka do zabawy Maxtrix, namioty górne, wieże i tak dalej, są łatwo zdejmowalne, co sprawia, że z wiekiem Twoje dziecko będzie wyglądać zupełnie inaczej.

Nie zapomnij wykończyć pokoju cennym schowkiem jak komoda! Meble Maxtrix są dostępne w trzech wykończeniach - białym, naturalnym i kasztanowym - dzięki czemu możesz stworzyć pełny garnitur do sypialni w tym samym wykończeniu.

Ostatni powód... czy wspomnieliśmy o zjeżdżalni?? ;)

Przekształć swój loft Playhouse'a w gabinet lub loft magazynowy

Wszyscy wiemy, że ten dzieciak potrzebuje zmian. Podczas gdy są one młode i lubią zjeżdżalnie, forty i zamki teraz, w końcu będą miały inne potrzeby funkcjonalne dla swoich przestrzeni. Jako łóżko dla kabrioletów, możesz łatwo usunąć dodatkowe funkcje, gdy Twoje dziecko przerośnie czas zabawy, pozostawiając Ci funkcjonalny loft do szkoły średniej i nie tylko. Pod spodem można przesuwać komody, biurka i regały na książki, aby zrobić loft do przechowywania i nauki.

Nauka, zabawa, Hangout w szkole od strony domu

Gotowy dodać trochę wewnętrznej zabawy do mieszanki podczas naszego dłuższego pobytu w domu? Szkoła z domu jest trudna, ale bawienie się w środowisku, do którego można wrócić, wywołuje uśmiech na twarzach dzieci. Pobierz WOW w wielu różnych kolorach, podczas gdy jest w sprzedaży z szybką, bezpłatną dostawę do Twoich drzwi. Skontaktuj się z naszym przyjaznym zespołem projektantów, aby uzyskać pomoc w stworzeniu idealnego zamkowego łóżka lub domku zabaw dla Twojego dziecka!