Czy jako dziecko miałaś łóżko na strychu? Pamiętam jak jechałem do domu przyjaciela i kochałem nocować, bo miał fajne, "wysokie" łóżko. Udawałyśmy, że jest to fort, kryty domek na drzewie, statek piracki i kryjówka przed jego młodszą siostrą... :)

Tamte czasy naprawdę zainspirowały mnie do stworzenia szerokiej gamy wzorów łóżek strychowych, kiedy tworzyliśmy Meble Dziecięce Maxtrix. Jeśli więc zastanawiasz się nad łóżkiem strychowym do pokoju dziecięcego, oto kilka podstawowych rzeczy, które powinieneś wiedzieć, po pierwsze:

Loft Bed Shopping Notes - Wysokość & Customization Opcje

  • Krótko mówiąc, strych to łóżko, które jest uniesione z podłogi i zazwyczaj jest pojedynczym łóżkiem Maxtrix oferuje niskie, średnie, wysokie i ultra wysokie łóżka strychowe, więc cztery różne wysokości łóżka. (Dowiedz się jaki rozmiar łóżka jest odpowiedni dla Twojego dziecka)
  • Niskie poddasza są idealne dla małych dzieci lub pokoi z niskimi sufitami. Przestrzeń pod nimi jest zazwyczaj wykorzystywana do zabawy lub przechowywania. Sklep Niskie Łóżka na poddaszu
  • Medium Lofty mogą mieć również zasłonę, ponieważ oferujemy panel rozszerzający, aby upewnić się, że zasłony są wystarczająco długie. Często jednak lofty te łączy się z przechowywaniem, jak komody i biurka dla starszych dzieci. Shop Mid Lofts
  • Wysokie lofty są zazwyczaj kupowane dla starszych dzieci - dziesiątek, nastolatków, a nawet studentów (think dorms!) - często po to, by postawić pod nimi biurko w celu optymalizacji przestrzeni. Sklepowe Wysokie Łóżka Loftowe

Dlaczego miałbyś kupować łóżko na poddaszu?

Great Space Savers

Z mnóstwem miejsca pod strychowym łóżkiem, twoje dziecko może używać dodatkową podłogową przestrzeń dla przechowania zabawek, dodawać biurko, kącik do czytania lub bawić się z przyjaciółmi i rodziną! Łóżka sklepowe na strychu z biurkiem

Czynnik zabawy

Możesz nie tylko dodać do łóżka swojego dziecka fajną zjeżdżalnię, panele zamkowe lub zasłony, ale także pokochają emocje, które przychodzą wraz ze spaniem na górze!

Shop Playhouse LoftsShop Panele i Platforma Slide'a Loft

Miejsce odosobnienia

W miarę jak Twoje dziecko będzie starsze i stanie się nastolatkiem, będzie mogło stworzyć własną przestrzeń pod łóżkiem. Pozwól im "uciec" od tego wszystkiego z obszarem, który pomogły zaprojektować za pomocą wybranych przez siebie przedmiotów.

Bezpieczeństwo

Zawsze najważniejsze jest bezpieczeństwo łóżka - szczególnie w przypadku łóżek strychowych. Tak jak w przypadku naszego systemu łóżek, upewnij się, że są one wyposażone w poręcze i że dzieci rozumieją bezpieczeństwo drabiny. Potrzebne jest solidne połączenie skalne. Zobacz, co czyni nasz system tak wyjątkowym pod tym względem:

Mix & Match

Możesz zamienić swój loft na inne ulubione przedmioty, takie jak wspaniała kanapa, funky chair, wygodne pufy i nowoczesne ławki, aby nadać swojemu pokojowi niepowtarzalny i nerwowy styl.

Różne rozmiary łóżek

Teraz dostępne są opcje łóżka, dzięki którym Twoje łóżko będzie nie tylko wyższe, ale również szersze i dłuższe. Oprócz standardowych podwójnych i pełnowymiarowych łóżek strychowych, Maxtrix oferuje teraz łóżka Twin XL, Full XL, a nawet Queen Loft Beds. Oznacza to, że mamy opcje dla każdego etapu rozwoju Twojego dziecka od wieku podstawowego do szkolnego. Sklep XL & Queen Loft Beds

Rozwiązanie inne niż piętrowe

Chociaż kochamy łóżka piętrowe, są inne możliwości spania we dwoje. Rozważmy narożne łóżko na poddaszu z dwoma łóżkami wysoko w górze!

Możesz również po prostu umieścić łóżko pod strychem narożnym tworząc narożne łóżko piętrowe dla dodatkowych miejsc do spania!

Twoje możliwości są nieograniczone w przypadku łóżek strychowych.