ZROBIĆ MIEJSCE DLA DWÓCH OSÓB

Z OSZCZĘDZAJŠCYMI MIEJSCE I PRZYJAZNYMI DLA DZIECI PRZEGRODAMI W POKOJACH

Często wydaje się, że nie możemy nadążyć za stale powiększającą się kolekcją zabawek, książek i ubrań dla dzieci, a tym bardziej, gdy muszą one dzielić sypialnię. Te wspólne pokoje mogą czuć się ciasne i pozbawione prywatności. Szczęśliwie pokojowe przegrody rozwiązują wszystkie te problemy, tworzą dodatkowy magazyn, i więcej.

Dzielenie pomieszczeń jest możliwe dzięki sprytnym rozwiązaniom, takim jak niestandardowe regały, które mogą rozciągać się na wysokość pomieszczenia, nasz system modułowy lub panele.

STARSZE RODZEŃSTWO I DZIECKO

Niestandardowe regały mogą być wykorzystywane do dzielenia pokoju dla rodzeństwa w różnym wieku. Podczas gdy jedno dziecko może być już w szkole, drugie może po prostu zacząć chodzić. W tych przypadkach starsze rodzeństwo potrzebuje przestrzeni, która jest wyraźnie ich, przestrzeni, która odzwierciedla ich styl i zainteresowania. Jednocześnie przestrzeń ta musi być funkcjonalna dla młodego rodzeństwa.

WSPÓLNE POKOJE BRATA I SIOSTRY

Kiedy dwoje rodzeństwa różnej płci musi dzielić pokój, może poczuć, że ich prywatność jest naruszona. W miarę jak się starzeją i muszą czuć się oddzielone i niezależne, dzielenie pokoju pozwala każdemu dziecku na posiadanie własnego "pokoju" we wspólnej przestrzeni.

STWORZYĆ POKÓJ, KTÓREGO WCZEŚNIEJ NIE BYŁO.

Niektóre domy po prostu nie mają przestrzeni lub pokoi, aby zaspokoić potrzeby rodziny. Wydzielenie części dużego pomieszczenia do celów wielofunkcyjnych jest możliwe dzięki panelom lub szafkom. Ta opcja świetnie nadaje się do tworzenia biur domowych, żłobków czy pokoi zabaw.

W tym dużym salonie nie ma miejsca na pomieszczenie przedszkolne. Aby stworzyć nowe pomieszczenie wykonaliśmy niestandardowe regały z drzwiami kieszonkowymi. Aby wykończyć przestrzeń, łóżko typu tuck z szafkami pełni rolę kolejnej ściany oddzielającej przestrzeń.