Wszyscy wiemy, że rok 2020 rzucił nam wiele zakrzywionych piłek. I choć letnie wakacje mogą nie wyglądać tak, jak kiedyś, to istnieje prosty sposób na stworzenie wspaniałych wspomnień i domowej przygody z tematycznymi pokojami dla dzieci. Spójrz na niektóre z naszych ulubionych pokojów dla chłopców i dziewczynek i zainspiruj się do stworzenia własnego miejsca na wakacje w domu! Od fal plażowych i spania pod gwiazdami z muchami ognia po magiczne królestwa i wytwory fortu pod dachem... to wspaniały czas na kreatywność, bezpieczeństwo w domu i ożywienie letnich wakacji!

Surfuje w górę / pod morzem

Gotowy do wypłynięcia w morze? Wzywa cię i tworzy tak kojące środowisko, że dzieci mogą spać spokojnie marząc o przygodach z surfingiem. Jaime z Charleston Blonde przywiózł ocean, by zamieszkać w Harper's Surfs Up Room.

Flying High

Nie ma zbyt wysokiej góry, by się wspinać! Mama, Tanya z Chasing Little Cubs, używała ściennych fototapet i latających samolotów aby dać swoim chłopakom swobodę "latania wysoko", ale też upewniła się, że dotarli tam bezpiecznie ze schodami. ;)

Syrena Haven

Płyń z syrenami! Pokój tej małej dziewczynki posiada pełne łóżko Wow play, wszystkie ubrane w jej ulubionych kolorach - fioletowy/różowy/szary. W połączeniu z zabawnymi akcentami ściennymi i gałkami z klejnotów, ten pokój z syrenką na pewno Wow! (Dostępny również w wielu innych kombinacjach kolorów).

Bajkowe zamki księżniczki

Nie możesz odwiedzić Magicznego Królestwa w tym roku? Przywróć bajki do życia dzięki prawdziwym zamkowym łożom, zaprojektowanym tak, aby uwolnić wyobraźnię. Poza tym, wszyscy wiemy, jak fajnie jest się wysunąć z łóżka! To wymarzone łóżko zamkowe jest dostępne również w kolorze niebieskim/czerwonym/szarym.

Fort Adventure Fun

Jak "Słodki" jest ten kryty fort? Dodanie górnych namiotów i zasłon pod łóżkiem tworzy kilka różnych przestrzeni, w których dzieci mogą poczuć się jak w miejscu, w którym mogą się spotykać, czytać i bawić. Przynieś uczucie zewnętrznego fortu w środku dla zabawy przez cały rok z tym fortem łóżko przygoda projekt!

Sport Extravaganza

Tak wielu z nas tęskni za uprawianiem sportu lub chodzeniem na mecze. Utrzymują swoje pasje przy życiu poprzez włączanie elementów sportowych do wystroju swoich pokoi. Uwielbiamy to, co Motivo Home robił tutaj z poduszkami i sztuką ścienną. Porozmawiajmy o tym, jak to niestandardowe potrójne narożne łóżko zaprosi mnóstwo zabawy podczas snu!

Dobre wibracje

Dzieciaki z college'u w domu? Niezależnie od tego, czy w akademiku jest coś, co może przywrócić ten upadek, czy nie, dlaczego nie pójść do przodu i zaplanować jakiś dodatkowy czas dla rodziny. Obróć większe łóżko piętrowe jak Twin XL nad łóżkiem piętrowym Queen - zaprojektowane dla nastolatków i dorosłych - w chłodną przestrzeń hangout z Dobrymi Wibrami i akcesoriami. Ten pokój w stylu boho z pewnością nawet zyska aprobatę nastolatków.

Noc z Fireflies

Nie ma to jak biwakowanie pod gwiazdami i oglądanie przejeżdżających fajerwerków. Powtórz ten kojący efekt za pomocą naklejek ściennych i zadbaj o to, aby wystrój wyglądał świeżo i prosto. Dodaj do tego łóżko piętrowe z poślizgiem, a stworzysz pokój, którego nigdy nie będą chciały opuścić!

Leć jak Ptak

Dwie rzeczy, które kochamy w tym ostatnim projekcie pokoju... ptaki oznaczają poczucie wolności. Dzieci z pewnością chcą nadal tak się czuć, mimo że mogą być ograniczone do swoich domów i pokoi na nieprzewidzianą przyszłość. Ptasie murale w połączeniu ze zjeżdżalnią do "lotu" w dół zapraszają do zabawy i dalszego życia. Niesamowita praca mamy, Tracy, z ujawnieniem pokoju jej córek.